ye-logo.v1.2

Водія автобуса оштрафували за порушення карантину

Суспільство 1805
Правоохоронці зазначили, що водій автобуса «Mercedes-Benz Sprinter» приймав пасажирів, але не ідентифікував їх
Правоохоронці зазначили, що водій автобуса «Mercedes-Benz Sprinter» приймав пасажирів, але не ідентифікував їх. Фото: ілюстративне uk.wikipedia.org/Sven Storbeck

Також свідки вказали, що він здійснював міжобласні перевезення без відповідних документів.

Днями Славутський міськрайонний суд визнав провину водія автобуса Варшава-Хмельницький за порушення карантинних заходів. Відповідно на нього наклали штраф. Про це свідчить постанова суду від 30 червня.

Згідно з її текстом, вранці 3 червня у Славуті місцеві правоохоронці склали адміністративний протокол на водія автобуса «Mercedes-Benz Sprinter». Поліцейські вказали, що той здійснював перевезення за маршрутом Варшава-Хмельницький. Однак чоловік не ідентифікував своїх пасажирів. Цим він порушив карантинні заходи, передбачені протоколом Хмельницької обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та постановою Кабміну щодо запобігання COVID-19.

Водій не визнав своєї провини й у письмових поясненнях вказав, що перевозив людей виключно у внутрішньо обласному сполучені — з Нетішина у Хмельницький. Також додав, що все ж проводив ідентифікацію своїх пасажирів. Зокрема, записував їх прізвища та номери мобільних телефонів.

До теми: На Хмельниччині виявили більше півтори сотні порушників карантину

Проте свідчення свідків, наведенні у протоколі поліції, говорять зовсім інше. Зокрема, двоє пасажирів їхали цим автобусом з Острогу Рівненської області. Наприклад, одна жителька Острога зазначила, що придбала квиток до Хмельницького у водія автобуса. А інша жінка — забронювала квиток у телефонному режимі. На переконання правоохоронців, ці факти підтверджують, що обвинувачений перевозив пасажирів не з Нетішина у Хмельницький, а у міжобласному сполученні. Хоча відповідного дозволу на це не мав. Також на той час через дію карантину він не міг здійснювати міжнародні перевезення.

Директор ТОВ «Славута трансавто» також підтвердив, що обвинувачений не мав документів на міжобласні перевезення.

Отож, Славутський міськрайонний суд визнав провину водія автобуса Варшава-Хмельницький згідно зі статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Таким чином суддя постановив стягнути з водія 17 тисяч гривень штрафу. Також він повинен сплатити 420 гривень і 40 копійок судового збору.

Наразі постанова суду не набула остаточної сили, адже впродовж десяти днів з дати її прийняття обвинувачений може подати апеляцію.

Читайте також: Чому в Хмельницькому не зупиняються деякі потяги: позиції ОДА та Укрзалізниці

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую