ye-logo.v1.2

У Хмельницькому зупинилося серце заслуженого журналіста України Анатолія Трачука

Суспільство 3607
Анатолію Трачуку було 78 років
Анатолію Трачуку було 78 років. Фото: з архіву

Анатолія Яковича називали батьком хмельницького телебачення.

В ніч з 30 на 31 липня у Хмельницькому зупинилося серце Анатолія Трачука, який з 1991 по 2008 роки очолював обласну державну телерадіокомпанію «Поділля-Центр».

Анатолія Яковича, якому було 78 років, називали батьком хмельницького телебачення. Як розповідав Анатолій Трачук, у березні 1991 року в Хмельницькому провели міський референдум, на якому запитували, чи підтримують хмельничани ідею створення місцевого телебачення і чи готові щомісяця платити один карбованець на його утримання. Абсолютна більшість мешканців міста проголосували «за». Але влада так і не знайшла способу збору цих коштів.

Утім, Анатолію Трачуку вдалося переконати президента Леоніда Кравчука в тому, що на Хмельниччині має бути свій телеканал. І… «30 грудня 1991 року я в супроводі міліціонера, якого брав з собою, з Ленінграда потягом привезли комплект апаратури, - згадував три роки тому Анатолій Трачук. – І з 1992 року ми розпочали масштабні програми. Зокрема, огляд художніх колективів області. Почали знімати телефестиваль «Подільське намисто».

Анатолій Трачук був лауреатом багатьох телефестивалів, заслуженим журналістом України. Завтра, 1 серпня, Анатолія Яковича проведуть в останню путь з 12 до 13 в будинку ритуальних послуг, що на вулиці Толстого, 5/1. Поховають Анатолія Трачука на міському кладовищі в Шаровечці.

Редакція сайту «Є» висловлює щирі співчуття рідним, близьким, колегам Анатолія Трачука.

Пропонуємо вашій увазі переглянути сюжет "UA: ПОДІЛЛЯ", який був присвячений 75-річчю Анатолія Трачука:

А також фільм про 25-річчя хмельницької телерадіокомпанії, де Анатолій Трачук ділиться своїми спогадами:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую