ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

Учителька з Хмельницького потрапила до ТОП-50 кращих педагогів країни

Суспільство 2723
Наталія Зима (ліворуч) може стати кращою учителькою країни
Наталія Зима (ліворуч) може стати кращою учителькою країни. Фото: www.adm-km.gov.ua

Наталія Зима викладає хімію.

Щорічна національна премія Global Teacher Prize Ukraine 2020 оголосила імена 50 кращих учителів України. Як повідомляє «Освіторія», серед цього переліку є і хмельничанка.

«Ми щасливі оголосити ТОП-50 найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020. Вони не схожі одне на одного, живуть у різних куточках України, але об’єднує їх одне — любов до дітей та намагання зробити свій внесок у майбутнє України. Сучасні, проактивні та натхненні — наші півфіналісти саме такі», - йдеться у повідомленні.

За даними сайту, у 50-ку увійшла Наталія Зима - учителька хімії Технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура.

«На уроках Наталії смартфони давно стали потрібнішими за щоденники. Вона не складає класичні поурочні плани, а планує уроки через план-проєкт. Улюблені інновації — Kahoot, LearningApps, Edpuzzle, дошки для спільної роботи, сервіси для побудови карт пам’яті тощо. За 20 років педагогічної діяльності вона відсвяткувала призові місця своїх учнів на змаганнях ледь не пів тисячі разів. Також два учні Наталії склали ЗНО з хімії на 200 балів», - зазначає «Освіторія».

Наступним етапом стане визначення ТОП-10 експертним журі Премії та проведення асесмент-центру. Переможця оголосять 3 жовтня 2020 року та винагородять грошовою премією у 250 тисяч гривень, навчанням та участю у GLOBAL EDUCATION & SKILLS FORUM.

Довідково: Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія, місія якої — підкреслити важливість педагогів в Україні. Адже #ВчителіВажливі від найменшого селища до найбільшого мегаполіса. Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році.

Читайте також: Учителі фізкультури з Хмельниччини можуть виграти поїздку до Німеччини

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую