ye-logo.v1.2

Святкування іудейського Нового року: яка ситуація в Меджибожі

Суспільство 1493
«Ми стежили за достатньо напруженою ситуацією на північному кордоні країни», - кажуть в ОДА
«Ми стежили за достатньо напруженою ситуацією на північному кордоні країни», - кажуть в ОДА. Фото: ілюстративне letadm.gov.ua

В ОДА розповіли, що порушень в селищі не зареєстровано.

Напливу паломників до Меджибожа, де поховано засновника хасидизму Баал Шем Това, на період святкування іудейського нового року Рош га-Шана, яке цьогоріч припало з 18 по 21 вересня, не спостерігається. Про це сьогодні, 18 вересня, розповів під час брифінгу голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет.

«Ми стежили за достатньо напруженою ситуацією на північному кордоні країни, з Білоруссю, де перебувала велика кількість паломників з Ізраїля, які намагалися перетнути державний кордон України. Відповідно до 757 постанови Кабінету Міністрів, в’їзд їм на територію країни був заборонений. Разом з тим, якщо в цілому говорити про ситуацію в Меджибожі, де поховано засновника хасидизму Баал-Шем-Това, то вона спокійна», - каже Дмитро Габінет.

Наразі, за словами очільника ОДА, на території селища перебуває 10 паломників. Вони проживають в приватному будинку, жодних порушень з їхнього боку зареєстровано не було.

Читайте також: Верховний Суд вирішить, чи можна судити Зеленського за порушення карантину в Хмельницькому.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую