ye-logo.v1.2

На Хмельниччині три виші перейшли на дистанційне навчання

Суспільство 2621
Станом на 12 жовтня, 136 груп у вишах та професійно-технічних навчальних закладах області навчаються дистанційно
Станом на 12 жовтня, 136 груп у вишах та професійно-технічних навчальних закладах області навчаються дистанційно. Фото: ілюстративне з istockphoto.com

Також очне навчання припинене у сімох школах області.

На Хмельниччині продовжують виявляти хворих на COVID-19 у закладах освіти. Так, за минулий тиждень, у сфері освіти області на небезпечну недугу захворіло 198 осіб: 128 випадків виявлено у школах області, 28 у садочках та 35 випадків у професійно-технічних закладах та вишах. Про це під час брифінгу розповів перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш.

«Наразі у 40-ка закладах середньої загальної освіти області є класи, які перейшли на дистанційну форму навчання. У сімох школах повністю припинено навчання. Також ми маємо три заклади вищої освіти, які теж повністю перейшли на дистанційну форму навчання. Це – Хмельницький кооперативний інститут, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія і Хмельницький інститут соціальних технологій «Україна». Окрім цього, 136 груп у вишах та професійно-технічних навчальних закладах навчаються дистанційно», - повідомив Роман Примуш.

Нагадаємо, виконувач обов'язків міністра освіти та науки Сергій Шкарлет просить перевести дітей на дистанційне навчання. Відповідне розпорядження можуть ухвалити на засіданні уряду вже завтра, 13 жовтня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую