ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничанам пропонують долучитися до благодійної акції на Різдвяному ярмарку

Суспільство 941
Книги можна залишити на столику в кінотеатрі Шевченка
Книги можна залишити на столику в кінотеатрі Шевченка. Фото: ілюстративне з архіву

Містяни можуть подарувати книги дітям.

У Хмельницькому на Різдвяному ярмарку влаштували благодійну акцію «Книга Добра». Як розповідають його організатори, під час роботи святкового ярмарку вони збиратимуть книги для дітей, які перебувають на лікуванні в Хмельницькій міській дитячій лікарні.

«Кожен з вас може подарувати їм частинку свята і трішки магії. Куди приносити книги? Кінотеатр імені Тараса Шевченка: залишайте книги на столі біля ялинки, а ми передамо їх дітям. І не забудьте підписати книгу своїми побажаннями, це і є справжня магія», - йдеться у повідомленні на стрінці Різдвяного ярмарку.

Нагадаємо, кілька років поспіль з початком зими у Хмельницькому запалюють вогні головної новорічної ялинки міста та відкривають Різдвяний ярмарок. Однак цього року через світову пандемію святкування в обласному центрі розпочалися із невеликим запізненням. Святкове містечко почало працювати четвертого грудня без традиційних масових гулянь, масштабних концертів та урочистого відкриття.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую