ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Сесія Хмельницької облради: формування комісій та зарплата голови ради (Запис ефіру)

Суспільство 3641

Сьогодні, 14 грудня, відбудеться сесія Хмельницької обласної ради.

Нинішня сесія облради є продовженням першого пленарного засідання, яке проходило 7 грудня. Тоді депутати обрали голову обласної ради. Нею стала Віолета Лабазюк — представниця осередку політичної партії «За майбутнє». Також тоді місцеві обранці проголосували за її двох заступників: Володимира Гончарука від «Команди Симчишина» та Валентина Соколюка від «Європейської Солідарності».

Однак 7 грудня обласним депутатам не вдалося повністю розглянути всі питання порядку денного. Наприклад, проєкт рішення про визначення умов оплати праці голові обласної ради. Причиною цьому стало фейкове «замінування» Будинку рад, через яке депутати мали на кілька годин перервати засідання. Тому Віолета Лабазюк запропонувала перенести не розглянуті питання на наступне засідання.

Крім них, депутати облради мають розглянути й інші організаційні проєкти рішень. Наприклад, затвердити новий регламент Хмельницької обласної ради та низку її положень: про постійні комісії та президію. Також заплановано сформувати склад постійних комісій та президії облради.

Отож, як проходитиме сесія Хмельницької обласної ради, ви можете побачити на власні очі завдяки прямій трансляції від кореспондентів сайту «Є».

Початок запланований на 10:00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую