ye-logo.v1.2

Коронавірус в освіті: ситуація в школах Хмельниччини

Суспільство 2164
Ситуація із коронавірусом в школах Хмельниччини
Ситуація із коронавірусом в школах Хмельниччини. Фото: ілюстративне з архіву

Кількість осіб в закладах освіти, які хворіють коронавірусом, зменшилася.

Про ситуацію із захворюваністю на COVID-19 у закладах освіти Хмельниччини розповів сьогодні, 22 грудня, керівник обласного оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Юрій Корева. За його словами, станом на сьогоднішній ранок в області хворіє коронавірусом 131 учень, з них 10 школярів захворіли за останню добу, та 289 вчителів (у 12 освітян хворобу виявили протягом останньої доби).

«Всього на самоізоляції в закладах освіти перебуває 28 класів. Це класи в місті Хмельницький, Волочиському, Хмельницькому, Теофіпольському, Красилівському та Городоському районах, - зазначає Юрій Корева. - На дистанцій роботі наразі перебуває 18 закладів освіти».

Як додав держслужбовець, на сьогодні спалах захворювання на COVID-19 є в одному із закладів соціального захисту – Зяньковецькому психоневрологічному інтернаті, що на Деражнянщині. Там лабораторно підтверджено коронавірус у 23 підопічних та 4 працівників.

«Працівники перебувають вдома на амбулаторному лікуванні. З 23 підопічних одинадцять госпіталізовано до лікарні, вони перебувають у задовільному стані. Всього в установі 156 підопічних та 70 працівників. За закладом здійснюється медичний нагляд», - говорить він.

Нагадаємо, станом на друге грудня на самоізоляції через коронавірус в області перебував 91 клас. Крім того, 33 заклади працювали на дистанційній формі навчання. Хворіло 360 учнів, серед вчителів та працівників закладів освіти цифра інфікованих сягала 1 131 особа.

Читайте також: Коли хмельницькі школярі підуть на зимові канікули.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую