ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як виготовити ялинку із шишок власноруч: покрокова інструкція

Суспільство 1378
Ялинку можна прикрашати різними елементами декору
Ялинку можна прикрашати різними елементами декору. Фото: автора

Така ялинка буде доречною на робочому столі.

Зовсім мало часу залишилось до Нового року, тому саме час замислитись над тим, якою буде ялинка. Хто турбується про екологію і не хоче купувати живу чи штучну ялинки, чудовим замінником стане невеличке дерево із соснових шишок. Завдяки своїй компактності доречною така ялинка буде на робочому столі вдома чи в офісі.

Отож, щоб виготовити ялинку із шишок потрібно: круглий дерев'яний зріз або маленька коробка з-під попкорму, 20-30 соснових шишок невеликого розміру, палиця із загостреним кінцем висотою 60-70 сантиментів, термопістолет з клеєм, білі та коричневі фарби для малювання, декор.

1.У дерев'яному зрізі робимо отвір такого розміру, щоб там  міцно закріпилась палиця. Якщо дірка вийшла трохи більша, її можна приклеїти за допомогою термопістолета. 

Замінником зрізу, як основи, використовуємо невеличкий стакан від попкорму. Палицю клеїмо до дна, а в сам стакан насипаємо, наприклад, пісок, аби він не падав і витримав майбутню конструкцію. Пісок зафіксуйте папером чи тканиною. Задекоруйте стакан мішковиною, чи іншою тканиною, яка  гармонійно впишеться у композицію. У середину стакана покладіть вату чи дощик.

Зруб попередньо потрібно відшліфувати
Вирізаємо конус із пінопласту і фарбуємо його коричневими фарбами
Попередньо миємо та висушуємо соснові шишки

2.Вирізаємо конус із пінопласту висотою близько 20-25 сантиметрів. Фігури із такого ж матеріалу можна придбати у магазинах канцтоварів.

3.Замальовуємо конус коричневими фарбами. Завдяки цьому білі «віконечка» (проміжки) між шишками будуть не так помітні. Коли фарба висохне - нанизуємо конус на палицю, тим самим регулюємо висоту виробу.

4.Починаючи із основи конуса, по колу клеїмо щільно одна біля одної шишки. Наступне коло розпочнемо між двома шишками нижнього ряду. Таким чином матимемо менше «віконечок». Відзначимо, що на нижні ряди кріпимо шишки більшого розміру, маленькі залиште на верхні.

Нанизуємо пофарбований конус на палицю
Шишки кріпимо максимально близько одна біля одної
Ялинка майже готова

5.Прибираємо залишки клею із виробу.

6.За допомогою пензлика наносимо білі фарби на кінчики шишок, так ніби їх притрусив сніг. За бажанням, можна замальовувати не всі елементи.

Робимо "ялинку в снігу"
Декоруємо виріб, намагаючись заповнити щілини між шишками

7. У місця, де шишки не щільно прилягають одне до одного, наклеюємо декор. У нас це золота та червона горобина. Також можуть бути невеличкі кульки чи бантики. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую