ye-logo.v1.2

Старости Хмельницької громади: хто вони та якими статками володіють

Суспільство 10226
Нині Хмельницька громада складається з обласного центру та шести старостинських округів
Нині Хмельницька громада складається з обласного центру та шести старостинських округів. Фото: ілюстративне khm.gov.ua

Огляд біографій та електронних декларацій нещодавно призначених очільників старостинських округів.

Фактично на початку грудня було завершено формування Хмельницької міської громади. Крім обласного центру, до її складу увійшло понад двадцять довколишніх сіл. Так, 8 грудня місцеві депутати проголосували за початок реорганізації деяких сільських рад шляхом їх приєднання до міської ради. Того ж дня було сформовано шість старостинських округів, кожен з яких об’єднав по кілька населених пунктів, та обрано їх керівників— старост. Останні вже опублікували свої електронні декларації. Тому кореспонденти сайту «Є» вирішили дізнатися про минуле та статки старост Хмельницької громади.

Волонтерка Валентина Базилюк — очільниця старостинського округу з центром в Олешині

Цей старостинський округ складається з п’яти сіл: Олешин, Іванківці, Черепівка, Черепова та Велика Калинівка.

Біографія. Базилюк Валентина Андріївна народилася 15 грудня 1961 року в селі Хутір Шепетівського району. До 1999 року вона здебільшого працювала у різних закладах освіти. А з 2001-го до березня 2016 року була зареєстрована як фізична особа-підприємець.

На цьогорічних місцевих виборах Валентина Андріївна була обрана депутатом Хмельницької районної ради від партії «Команда Симчишина». Проте вона відмовилася від мандату. До того у 2017 році вона спробувала очолити Олешинську ОТГ, однак не змогла виграти тодішні вибори.

Валентина Базилюк для хмельничан також може бути відомою як волонтерка та громадська активістка. Фото: з фейсбуку Валентини Базилюк

Валентина Базилюк для хмельничан також може бути відомою як волонтерка та громадська активістка. Фото: з фейсбуку Валентини Базилюк

Для багатьох хмельничан Валентина Базилюк може бути відома як активна волонтерка. Спершу вона брала участь у Революції Гідності. Опісля почала допомагати українським військовим, які захищають країну від російської агресії.

За інформацією ресурсу «YouControl», Валентина Андріївна є співзасновницею громадської організації «Тепло рідних сердець». А у своїй декларації за 2019 рік вказала, що також має членство у ГО «Державницька ініціатива Яроша».

Нерухомість. Торік Валентина Базилюк в Олешині володіла двома житловими будинками та трьома земельними ділянки. Крім того, мала дві ділянки у Дунаївцях. Нерухомість її чоловіка Михайла Твердохліба розташована у селі Велика Побійна Дунаєвецького району — житловий будинок і земельна ділянка.

Автотранспорт. Задекларовано, що її чоловік володів автомобілем «Fiat Ducato» 2003 року випуску.

Доходи. Торік єдиним задекларованим джерелом доходу Валентини Базилюк була пенсія. Їй нарахували 25 тисяч 200 гривень. Натомість задекларованим дохід її чоловіка був таким: 20 тисяч 400 гривень пенсії та 88 тисяч гривень від зайняття підприємницькою діяльністю.

Колишній сільський голова Болеслав Бондар — очільник старостинського округу з центром у Шаровечці

Цей старостинський округ складається зі шести сіл: Шаровечка, Мацьківці, Малашівці, Волиця, Водички та Климківці.

Біографія. Бондар Болеслав Йосипович народився 15 вересня 1963 року в селі Мацьківці Хмельницького району. Трудову діяльність розпочав на «Хмельницькому радіотехнічному заводі», а далі працював машиністом у «Хмельницькводоканалі». З 1997-го до 2015 року Болеслав Йосипович займався підприємницькою діяльністю на міському речовому ринку.

Донедавна Болеслав Бондар працював Шаровечківським сільським головою. Фото: Інтернет-видання «НГП»

Донедавна Болеслав Бондар працював Шаровечківським сільським головою. Фото: Інтернет-видання «НГП»

Впродовж 2002-2010 років двічі обирався депутатом Шаровечківської сільської ради. А у листопаді 2015 став її головою. На виборах 2018 року місцеві жителі обрали Болеслава Йосиповича головою Шаровечківської об’єднаної територіальної громади. На цю посаду він балотувався як представник ВО «Свобода».

Остання електронна декларація перед звільненням з посади сільського голови Болеслава Бондара охоплює період з 1 січня до 26 листопада цього року.

Нерухомість. Цьогоріч Болеслав Бондар у селі Мацьківці володів житловим будинком і трьома земельними ділянками.

Автотранспорт. Має автомобіль марки «Fiat Ducato» 1988 року випуску.

Доходи. Цього року за період роботи головою Шаровечківської сільської ради Болеславу Йосиповичу нарахували 670 тисяч 27 гривень зарплатні. А його дружині Наталії Бондар, яка теж працювала у цій сільській раді, нарахували 86 тисяч 275 гривень зарплатні.

Податківець Олена Ярмощук — староста села Давидківці

Це єдиний старостинський округ Хмельницької територіальної громади, який складається лише з одного населеного пункту. До речі, ще до затвердження урядом остаточного складу міської територіальної громади, Давидківці першими зголосилися увійти до її складу.

Біографія. Ярмощук Олена Степанівна народилася 10 червня 1973 року в селі Давидківці Хмельницького району. Спершу вона працювала бухгалтером та головним бухгалтером у низці підприємств. А з 2002 року й дотепер обіймала різні посади у Державній податковій інспекції у місті Хмельницькому.

Олена Ярмощук з 2002 року працювала в податкових органах. Фото: з фейсбуку Олени Ярмощук

Олена Ярмощук з 2002 року працювала в податкових органах. Фото: з фейсбуку Олени Ярмощук

Нерухомість. Згідно з декларацією за 2019 рік, Олена Ярмощук не володіла нерухомістю. Проте проживала у житловому будинку в селі Давидківці, який належить Ярмощуку Вадиму Леонідовичу.

Доходи, заощадження та фінансові зобов’язання. Торік в управліннях Державної фіскальної служби та Державної податкової служби у Хмельницькій області Олені Степанівні загалом нарахували 155 тисяч 985 гривень зарплатні. Також вона задекларувала 34 тисячі 899 гривень пенсії та одну гривню банківських відсотків.

На банківських рахунках вона зберігала 18 тисяч 420 гривень. А з фінансових зобов’язань Олена Ярмощук вказала 22 тисячі 500 гривень кредиту, який вона взяла у банку.

Колишній сільський голова Володимир Чернюк — очільник старостинського округу з центром у Пирогівцях

Цей старостинський округ складається з чотирьох сіл: Пирогівці, Прибузьке, Пархомівці та Бахматівці.

Біографія. Чернюк Володимир Анатолійович народився 5 січня 1974 року в селі Пирогівці Хмельницького району. Свого часу він працював головним ветеринарним лікарем у колективному сільськогосподарському підприємстві «Роздоцненський» та державному дослідному господарстві «Зоря». Опісля очолював Пироговецький пункт ветеринарної медицини районної лікарні. А у 2012 році був обраний сільським головою Пирогівців. Тоді він балотувався як самовисуванець. На цій посаді він пропрацював до листопада цього року.

Донедавна Володимир Чернюк працював Пироговецьким сільським головою. Фото: видання «Сільські вісті»

Донедавна Володимир Чернюк працював Пироговецьким сільським головою. Фото: видання «Сільські вісті»

Нерухомість. Згідно з декларацією за 2019 рік, Володимир Чернюк володів квартирою у Пирогівцях.

Доходи. Торік на посаді сільського голови Володимиру Анатолійовичу нарахували 290 тисяч 145 гривень зарплатні. Його ж дружина Ольга Чернюк працює у Хмельницькій міській лікарні. У медзакладі їй нарахували 62 тисячі 825 гривень зарплатні.

Художня керівниця будинку культури Лілія Панчук — очільниця старостинського округу з центром у Копистині

Цей старостинський округ складається з п’яти населених пунктів: сіл Копистин, Івашківці, Колибань і Мала Колибань та селища Богданівці.

Біографія. Панчук Лілія Василівна народилася 27 листопада 1982 року в селі Копистин Хмельницького району. Закінчивши Шепетівське медичне училище, вона кілька років пропрацювала зубним лікарем на Деражнянщині. Проте у 2008 році змінила професію, ставши художньою керівницею сільського будинку культури в Копистині.

Ліля Панчук також є дружиною депутата облради Анатолія Панчука. Фото: з фейсбуку Лілії Панчук

Ліля Панчук також є дружиною депутата облради Анатолія Панчука. Фото: з фейсбуку Лілії Панчук

На цих місцевих виборах Ліля Панчук була обрана депутатом Хмельницької міської ради від осередку партії «Команда Симчишина». Однак склала свій мандат перед обранням старостою. До того ж Лілія Василівна є дружиною депутата Хмельницької обласної ради та завідувача сектору з питань запобігання корупції апарату виконкому Хмельницької міськради Анатолія Панчука. Він же у 2015 році був обраний до облради від ВО «Свобода», а цьогоріч — від «Команди Симчишина».

Нерухомість. Згідно з декларацією за 2019 рік, Лілія Панчук у Копистині володіла житловим будинком і п’ятьма земельними ділянками. У цьому ж селі її чоловік мав у власності земельну ділянку та «інше право користування у зв’язку з реєстрацією місця проживання» житловим будинком, який належить Деревянчук Галині Іванівні.

Доходи. Торік у Копистинській сільській раді Лілії Панчук нарахували 61 тисячі 179 гривень зарплатні за основним місцем роботи, а у Хмельницькому обласному управлінні ПАТ «Українська пожежна страхова компанія» — 16 тисяч 208 гривень зарплатні за роботу страховим агентом за сумісництвом. Також вона задекларувала 300 гривень відшкодування, які отримала від районної профспілки працівників культури, та 43 гривні банківських відсотків.

Натомість її чоловіку Анатолію Панчуку торік у виконкомі Хмельницької міськради нарахували 43 тисячі 404 гривні зарплатні. З його доходів також вказано: 58 тисяч 500 гривень пенсії, 930 гривень банківських відсотків і 3 тисячі 588 гривень грошової монетизації пільг.

Колишній сільський голова Микола Діденко — очільник старостинського округу з центром у Богданівцях

Цей старостинський округ складається з трьох сіл: Масівці, Богданівці та Березове.

Біографія. Діденко Микола Павлович народився 20 лютого 1964 року в селі Богданівці Деражнянського району. Свою трудову діяльність він розпочав як столяр, а далі зміг стати начальником столярного цеху комбінату будматеріалів. Опісля працював на керівних посадах різних підприємств. Зокрема, заступником генерального директора Асоціації «Хмельницьксількомунгосп», директором ТОВ «Хмельницька фабрика м’яких меблів», заступником і виконувачем обов’язків директора СЛКП «Флора».

Микола Діденко донедавна працював Богдановецьким сільським головою. Фото: Інтернет-видання «НГП»

Микола Діденко донедавна працював Богдановецьким сільським головою. Фото: Інтернет-видання «НГП»

У 2015 році Миколу Діденка обрали сільським головою Богданівців. Тоді він балотувався від «Блоку Петра Порошенка». Його остання електронна декларація перед звільненням з посади сільського голови охоплює період з 1 січня до 26 листопада цього року.

Нерухомість. Цьогоріч Микола Павлович у Богданівцях володів трьома житловими будинками та чотирма земельними ділянками. У цьому ж селі у 2020 році його син і дружина набули у власність по ділянці, але у декларації не вказана їхня вартість. Крім того, дружина новобраного старости Ольга Діденко в обласному центрі має земельну ділянку та недобудований житловий будинок.

Доходи. Цьогоріч Миколі Діденку за роботу сільським головою нарахували 144 тисячі 377 гривень зарплатні. Задекларований дохід його дружини від зайняття підприємницькою діяльністю склав 52 тисячі 784 гривні.

Читайте також: Віолета Лабазюк відновила повноваження голови Хмельницької облради: що ухвалив суд

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую