ye-logo.v1.2

У Хмельницькому почали страхувати медиків від коронавірусу

Суспільство 746
Загалом заплановано застрахувати майже тисячу медичних працівників
Загалом заплановано застрахувати майже тисячу медичних працівників. Фото: ілюстративне автора

Страхові поліси оформляють працівникам медзакладів, які виконують роботу в умовах підвищеної небезпеки інфікуватися COVID-19.

У Хмельницькому почалося страхування медиків, які контактують із хворими на COVID-19. Загалом планують застрахувати майже тисячу працівників первинної медичної ланки, міської лікарні, перинатального центру, інфекційної лікарні та мобільних бригад. Про це розповів сьогодні, 3 лютого, міський голова Олександр Симчишин.

«Медпрацівники будуть застраховані найближчим часом. Перинатальний центр вже уклав договір на страхування. Це єдиний медичний заклад, який не проводив тендеру. Всі інші заклади, заважаючи на те, що сума більше 50 тисяч гривень, були змушені проводити тендерні закупівлі. Тому це трохи затяглося в часі, але фактично всі на фініші. Ми чекаємо найближчим часом підписання договору інфекційної лікарні, міської лікарні, а потім вже сімейні амбулаторії», - зазначив міський голова.

Як писав сайт «Є» раніше, на страхування медиків з міської казни виділили понад 640 тисяч гривень. Їх розподілили між різними комунальними медзакладами громади.

Нагадаємо, в Україні наприкінці минулого тижня оприлюднили план безкоштовної вакцинації від COVID-19 на 2021-2022 роки. Здійснюватимуть її мобільні бригади на тимчасових пунктах щеплень та на пунктах щеплень в закладах первинної медичної допомоги.

До теми: На Хмельниччині першими вакцинують майже п'ять тисяч осіб. Хто вони.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую