ye-logo.v1.2

У Хмельницькому почали продавати платні електронні квитки

Суспільство 1581
Наразі поповнити електронний квиток можна в кондуктора
Наразі поповнити електронний квиток можна в кондуктора. Фото: ілюстративне з архіву

Вони мають запрацювати в місті до кінця лютого.

Нещодавно в обласному центрі у продажу з’явилися пластикові картки для електронної оплати проїзду в міських тролейбусах. Картка коштує сорок гривень, при цьому десять гривень уже є на картці для використання.

Як йдеться у сюжеті ТРК «Місто», продають електронні квитки у 25 точках по всьому місту. Зокрема, їх можна придбати у павільйонах, що розташовані на зупинках. На сьогодні для Хмельницького виготовлено п’ять тисяч платних електронних квитків. На точки реалізації передали 2800 квитків. За потреби, картки можуть дозамовити.

Тим, хто хоче користуватися платним електронним квитком уже – допоможе кондуктор.

«Надавши кондуктору готівку, він переведе її на безготівкову картку. У подальшому, коли кондукторів не буде, потрібно буде використовувати інші методи поповнення. Над ними зараз працюють, і їх може бути близько п’яти. Серед опцій будуть і сайт «My city», і банківські установи, мобільний додаток. Можливо, ми ще залучимо i-box, які знаходяться на зупинках і торгових центрах, - розповів у сюжеті заступник міського голови Микола Ваврищук. - Зараз наше завдання – зробити поповнення картки максимально зручним для всіх громадян. Після того запустимо вже масову кампанію».

На відміну від пільговиків, платні пасажири не обов’язково повинні мати електронний квиток. Але мають бути готові до того, що платити доведеться не 3,50 гривень, а дорожче.

«Готівкою проїзд може бути дорожчим. Хоча поки що такого рішення не прийняли, але тенденція багатьох українських і європейських міст, які вже ввели електронний квиток, показує: якщо ти хочеш їхати за готівку – ти мусиш платити дорожче. Ми це теж опрацьовуємо і, можливо, на таке рішення теж будемо виходити для того, щоб спонукати усіх хмельничан користуватися карткою», - додає Микола Ваврищук.

Платний електронний квиток має запрацювати до кінця лютого. Після тролейбусів валідаторами планують обладнати великогабаритні автобуси, а згодом і маршрутні таксі.

Нагадаємо, з першого лютого у Хмельницькому безкоштовний проїзд пільговик здійснюється лише за наявності електронного пільгового квитка та за навності посвідчення.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую