ye-logo.v1.2

Кам’янець-Подільській громаді повернули у власність комплекс вартістю понад шість мільйонів гривень

Суспільство 860
Право власності на вказане майно зареєстровано за Кам'янець-Подільської міською радою
Право власності на вказане майно зареєстровано за Кам'янець-Подільської міською радою. Фото: ілюстративне pixabay.com

Раніше майновий комплекс був проданий із порушеннями.

У Кам’янець-Подільському вжили заходів, щоб забезпечити реальне виконання рішення суду та у власність територіальної громади витребувати приміщення і земельну ділянку, розташовані у середмісті. Як повідомляють у пресслужбі обласної прокуратури, загальна вартість цілісного майнового комплексу складає більше 6,4 мільйонів гривень.

Ще у 2016 році Кам’янець-Подільською міською радою було проведено аукціон з продажу об’єкта комунальної власності – нежитлової будівлі незавершеного будівництва площею 210 квадратних метрів, за результатами якого нерухомість за ціною 62 тисячі гривень перейшла у власність місцевої мешканки. Однак виявилося, що аукціон та укладення договору купівлі-продажу нерухомого майна відбулися з порушенням вимог чинного законодавства та принципів приватизації.

«Органом приватизації не надано повної інформації про об’єкт та неналежно визначено початкову ціну. Так, в оголошенні про проведення аукціону з продажу будівлі не було зазначено відомості про земельну ділянку, на якій вона знаходиться, щодо можливості її придбання або набуття права користування нею», - йдеться у повідомленні.

Як пояснюють у прокуратурі, це суттєво знизило ціну об’єкта приватизації та позбавило міську раду можливості одержати дохід у вигляді орендної плати за землю. Оскільки вартість самої лише земельної ділянки складає понад 6 мільйонів гривень.

На виконання рішення господарського суду, право власності на вказане майно зареєстровано за Кам’янець-Подільської міською радою.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую