ye-logo.v1.2

На Хмельниччині через негоду подекуди не працюватимуть навчальні заклади

Суспільство 4018
Через негоду не всі школярі області підуть до школи
Через негоду не всі школярі області підуть до школи. Фото: ілюстративне з архіву

Призупинити навчальний процес розпорядилися на Полонщині.

На території області продовжуються складні погодні умови. Через негоду у деяких районах Хмельниччини вирішили призупинити навчання у закладах освіти. Зокрема, про те, що протягом наступних трьох днів не будуть працювати школи та садочки Полонської територіальної громади, повідомив голова громади Франц Скримський.

«Зважаючи на надзвичайні погодні умови, у зв‘язку із значним пониженням температури повітря, враховуючи пункт 7 розділу 5 Санітарного регламенту, лист МОН від 12.02.2021 року, прийнято розпорядження про тимчасове призупинення навчального процесу у всіх закладах освіти громади ( дошкільні, загальноосвітні, позашкільні) 15, 16 та 17 лютого 2021 року», - йдеться у повідомленні.

Як зазначив посадовець, керівниками закладів освіти будуть вжиті відповідні заходи з організації освітнього процесу з використанням дистанційних технологій. У разі потреби терміни можуть бути продовжені.

Додамо, у зв’язку зі складними погодними умовами та зниженням температури повітря, Міністерство освіти і науки України рекомендувало вжити невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров’я дітей та належну організацію освітнього процесу.

Як йдеться в листі МОН до керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій та керівників закладів загальної середньої освіти, рекомендується розглянути можливість організації навчання учнів з використанням технологій дистанційної освіти, інтернет-ресурсів; провести серед учасників освітнього процесу роз’яснювальну роботу щодо попередження переохолодження, техніки безпеки тощо.

Нагадаємо, сьогодні обмеженння руху транспорту на деяких дорогах Хмельниччини скасували. Водночас на частині автошляхів області обмеження руху транспорту продовжують діяти.

До теми:  Негода на Хмельниччині. Із заметів дістали майже сотню автомобілів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую