ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Обмеження руху на вулиці Шевченка у Хмельницькому: коли закінчать роботи

Суспільство 1747
На вулиці Шевченка проводять ремонтні роботи
На вулиці Шевченка проводять ремонтні роботи. Фото: надане Сергієм Буряківським

Через ремонт громадський транспорт змінив напрямок руху.

Учора, 23 лютого, в обласному центрі на вулиці Шевченка працівники комунального підприємства «Хмельницькводоканал» розпочали ремонті роботи. Як повідомляють у пресслужбі підприємства, на ділянці виконують аварійно-відновлювальні роботи на самоплинному каналізаційному колекторі.

«Сталася аварія на самоплинному каналізаційному колекторі. Трубопровід побудований ще у 1956 році й свої функціональні можливості уже використав. Через це аварія і трапилася. Якщо не буде уксладнюючих обставин, то роботи орієнтовно за дні 3-4 завершимо», - зазначив прессекретар КП «Хмельницькводоканал» Сергій Буряківський.

Додає, що вчора і сьогодні тривають земляні роботи. Після їх завершення комунальники приступлять до заміни пошкодженої ділянки.

Комунальники виконують земляні роботи

Отож, змінені схеми курсування громадського транспорту:

* Тролейбуси маршрутів № 13, 7, 7А курсуватимуть в напрямку мікрорайону Ракове вулицею Проскурівською, з мікрорайону Ракове вулицями Шевченка, Старокостянтинівське шосе до Автостанції №1, Старокостянтинівське шосе, Зарічанською, Кам’янецькою, далі за звичним маршрутом.

* Маршрути № 5, 9 у період виконання ремонтних робіт не працюватимуть.

* Тролейбуси, що курсують за маршрутом № 10, здійснюватимуть рух вулицями Старокостянтинівське шосе, Проскурівською, далі за звичним маршрутом.

* Маршрут № 15А працюватиме як маршрут № 15.

* Тролейбуси, що курсують за маршрутом № 14, здійснюватимуть рух Львівським шосе та вулицею Староміською.

* Також частково буде змінено рух автобусних маршрутів. Об’їзд вказаної ділянки ремонту здійснюватиметься вулицями Свободи, Проскурівською та Старокостянтинівським шосе в обох напрямках руху.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую