ye-logo.v1.2

Сьогодні у Хмельницькому попрощаються із колишнім головним лікарем обласної лікарні

Суспільство 49751
Аркадію Семеновичу було 70 років
Аркадію Семеновичу було 70 років. Фото: з архіву редакції

Пішов із життя заслужений лікар України Аркадій Флаксемберг.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації, прощання із Аркадієм Флаксембергом відбудеться сьогодні, 26 лютого о 14:00 біля будинку, у якому він проживав. Поховають лікаря на кладовищі у Шаровечці.

Аркадію Семеновичу Флаксембергу у вересні минулого року випловнилося 70 років.

Протягом 13 років він очолював колектив Хмельницької обласної лікарні. Перед тим був начальником управління охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації. Був депутатом Хмельницької обласної ради.

У 2003 році був нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня «За заслуги в розвитку охорони здоров'я, впровадження сучасних методів діагностики і лікування». 

Довідка: Аркадій Семенович Флаксемберг народився 6 вересня 1950 року в с. Михайлівка Ярмолинецького району Хмельницької області. В 1976 році закінчив із Чернівецький державний медичний інститут за спеціальністю „Лікувальна справа”.

За призначенням з 1976 року працював на посаді лікаря-хірурга в Житомирській міській лікарні. На Хмельниччиніі він почав свій професійний шлях 1978 року із ординатора хірургічного відділення Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні і дійшов до головного лікаря Хмельницької обласної лікарні. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую