ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Оприлюднили квітневу ціну на газ: які тарифи очікують мешканців Хмельниччини

Суспільство 7374
Відома ціна, за якою продаватимуть газ у квітні
Відома ціна, за якою продаватимуть газ у квітні. Фото: з архіву

Дія граничної ціни, встановленої урядом, закінчується 31 березня.

Постачальники газу для населення Хмельниччини оприлюднили квітневі пропозиції, за якими пропонують купувати блакитне паливо наступного місяця. Варто зазначити, що 31 березня закінчується дія граничної ціни, за якою 18 січня уряд зобов’язав газопостачальні оргіназації не піднімати ціни на блакитне паливо вище рівня встановленої граничної ціни - 6 гривень 99 копійок за кубометр газу. І таке обмеження ціни мало діяти до кінця цього опалювального сезону або завершення карантину, але не пізніше 31 березня.

Отож, якими будуть квітневі пропозиції?

Як повідомляє ТОВ «Хмельницькгаз Збут» для споживачів-клієнтів, які користуються послугами цього товариства, ціна за блакитне паливо, використане у квітні, складе 6,99 гривні за кубометр газу. Ціну, порівняно з березнем, газопостачальна компанія не змінила.

А от для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, яких обслуговує ДП «Шепетівкагаз», ціна на газ у квітні зміниться і становитиме 8,16 гривні за метр кубічний блакитного палива. У березні, нагадаємо, вартість газу цієї газопостачальної організації складала 6,99 гривні.

Не змінила ціни на газ, порівняно з березнем, і газопостачальна компанія «Нафтогаз» встановивши квітневий тариф на газ у квітні для населення на рівні 6,86 гривні за кубометр.

Нагадаємо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Тариф на транспортування газу змінився з 1 січня. Відтак, згідно з рішенням НКРЕКП, вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з 1 січня становить 1,99 гривні. А для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПрАТ «Шепетівкагаз», - 1,30 гривні. Додамо, що плата за доставку газу сплачується щомісячно і розраховується окремо для кожного споживача. Вона залежить від об’єму спожитого блакитного палива впродовж «газового року». Він охоплює період з 1 жовтня до 30 вересня.

Читайте також: Ціна за газ, використаний в березні: скільки платити мешканцям Хмельниччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую