ye-logo.v1.2

Депутати облради вирішили ліквідувати комунальну фармацевтичну фірму

Суспільство 1238
Вчора, 8 квітня, відбулася чергова сесія Хмельницької обласної ради
Вчора, 8 квітня, відбулася чергова сесія Хмельницької обласної ради. Фото: з архіву

Обранці прийняли рішення зупинити діяльність «Фармації».

Вчора, 8 квітня, депутати Хмельницької обласної ради під час засідання чергової сесії прийняли рішення про ліквідацію фірми «Фармація». Причиною ліквідації підприємства, яке перебуває у власності облради, стали результати аудиторської перевірки.

Зазначивши, що «Фармація» є закладом, який забезпечує наркотичними засобами та прекурсорами медичні заклади області першого, другого та третього рівня, частина депутатів виступили із пропозицією детальніше вивчити питання та відкласти прийняття рішення. Однак обранці все ж проголосували за ліквідацію фірми.

Як доповів начальник Управління з питань спільної власності територіальних громад облради Едуард Монастирський, напередодні медзаклади області проінформували про винесення на пленарне засідання питання про припинення діяльності фірми «Фармація».

«У поточному році є укладені угоди на постачання наркотичних та психотропних препаратів та прекурсорів. Укладені також угоди із закладами охорони здоров’я про постачання медичних препаратів, які виробляються – але це нескладні препарати, які постійно виготовлялися, типу йоду чи зеленки. Щоб був якийсь запобіжник, коли буде здійснюватися ліквідаційна процедура, обладнання фірми «Фармація» можна буде закріпити за іншим комунальним закладом обласним чи міським. Тобто для виробництва в подальшому медичних препаратів, за умови, що вони будуть необхідні», - розповів Едуард Монастирський.

Про виявлені факти використання складських приміщень підприємцями без договорів оренди, несплату за користування майном та комунальних платежів на «Фармації» розповіла кілька тижнів тому голова обласної ради Віолета Лабазюк.Загальна сума несплати підприємством до бюджету складала понад 180 тисяч гривень.

У кінці лютого цього року матеріали перевірки були спрямовані в прокуратуру , а на початку березня зареєстроване кримінальне провадження за статтею 192 Кримінального Кодексу України. Тоді ж виконувача обов'язків директора фірми було звільнено.

Нагадаємо, також вчора депутати обласної ради підтримали створення комунального закладу культури «Маліївецький обласний історико-культурний музей». Крім того, обранці прийняли зміни до програми розвитку КП «Аеропорт Хмельницький» і додали із бюджету області майже 6,5 мільйона гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую