ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Команда Гамалія: які доходи задекларували голова Хмельницької ОДА та його заступники

Суспільство 2762
Сергій Гамалій нині має чотирьох заступників
Сергій Гамалій нині має чотирьох заступників. Фото: з архіву редакції

Огляд щорічних декларацій керівництва Хмельницької облдержадміністрації.

Сайти «Є» продовжує аналізувати електронні декларації посадовців різного рівня.

Нещодавно вже дізналися, скільки за 2020 рік заробили народні депутати від Хмельниччини, а також поглянули на декларацію Хмельницького міського голови Олександра Симчишина.

Нині ж настала черга керівництва Хмельницької облдержадміністрації.

Сергій Гамалій — голова Хмельницької облдержадміністрації

Призначений на посаду 3 грудня 2020 року. Останню виправлену щорічну декларацію подав 6 квітня.

Нерухомість. З нової нерухомості Сергій Вячеславович вказав лише кімнату у Хмельницькому площею 30,6 квадратних метрів, яку він почав винаймати у грудні 2020 року. Решта майна було набуто у попередні роки. Зокрема, він задекларував нерухомість, яка розташована за кордоном: житловий будинок в Туреччині, дві квартири та будинок і гараж з земельною ділянкою у Польщі. А в Україні торік володів 13-а земельними ділянками, більшість з яких розташована у Кам’янець-Подільському районі, та гаражем. У співвласності Сергія Гамалія також перебувало нежитлове приміщення в Кам’янці-Подільському. Натомість його дружина Вікторія Гамалій мала одну земельну ділянку.

Сергій Гамалій. Фото: з архіву редакції

Сергій Гамалій. Фото: з архіву редакції

Автотранспорт. Сергій і Вікторія Гамалії мали по одному автомобілю: «BMW X5» 2014 року випуску та «BMW X3» 2012 року випуску відповідно.

Корпоративні права. Торік у декларації кандидата на посаду голови облдержадміністрації Сергія Гамалія вказав, що був кінцевим бенефіціарним власником чотирьох товариств з обмеженою відповідальністю: «Деліция», «Барс», «Інтерсіті Авто» та «Деліция-Львів». У нинішній декларації ці компанії відсутні. Посадовець вказав «Право власності (у тому числі спільної власності), володіння чи користування суб’єкта декларування припинено».

Доходи. Загальний задекларований дохід Сергія Гамалія за 2020 рік склав 1 мільйон 727 тисяч 586 гривень. Більшість цих коштів припало на дохід від зайняття підприємницькою діяльністю. А за роботу головою Хмельницької ОДА йому нарахували 39 тисяч 944 гривні. Натомість загальний задекларований дохід його дружини склав 103 тисячі 883 гривні, які їй нарахували у двох польських компаніях: «Арігато» й «Стевополь».

Грошові активи. Торік Сергій Гамалій на банківських рахунках і рахунках інших фінансових установ зберігав 1 тисячу 731 гривню, 762 євро, 60 тисяч злотих, 550 доларів і 387 турецьких лір, а готівкою — 1 мільйон 935 тисяч гривень, 35 тисяч євро та 65 тисяч доларів. Натомість його дружина на банківських рахунках зберігала 19 тисяч 330 гривень, 9 тисяч євро та 4 тисячі 959 злотих, а готівкою — 100 тисяч євро, 41 тисячу 600 доларів і 280 тисяч злотих.

Сергій Тюрін — перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації

Призначений на посаду у грудні 2020 року. Останню щорічну декларацію подав 26 березня.

Сергій Тюрін. Фото: пресслужби Хмельницької облдержадміністрації

Сергій Тюрін. Фото: пресслужби Хмельницької облдержадміністрації

Нерухомість. З нової нерухомості Сергій Григорович вказав квартиру у Хмельницькому площею 54,1 «квадрата», яку він почав орендувати 31 грудня 2020 року. Крім того, задекларував, що раніше орендував квартиру в столиці й що був зареєстрований у житловому будинку, який теж розташований у Києві, але ним він не володів. Натомість його дружина Людмила Тюріна мала у власності столичну квартиру площею 60,6 квадратних метрів.

Дорогоцінності й автотранспорт. Сергій Тюрін задекларував, що володів старовинною іконою зі зображенням Ісуса Христа, жіночим золотим годинником і золотим браслетом з дорогоцінним камінням. Власного автотранспорту торік офіційно не мав, але користувався двома машинами: «Nissan Micra» 2007 року випуску та «Land Rover» 2008 року випуску, які належать третім особам — Лілії Лазицькій і Андрію Багінському відповідно.

Корпоративні права. Задекларував три товариства з обмеженою відповідальністю: «Юридична компанія С. Т. Партнерс», «Юридична фірма С. Т. Партнерс», «Інстейт Джі Ар». А також — два адвокатські об’єднання: «С. Т. Партнерс» та «Інстейт Ел Сі».

Доходи. Загальний задекларований дохід Сергія Тюріна за 2020 рік склав 469 тисяч 155 гривень, що є виключно доходом від зайняття підприємницькою діяльністю.

Грошові активи. Торік Сергій Тюрін зберігав на банківських рахунках 30 євро, а готівкою — 310 тисяч доларів і 50 тисяч гривень.

Володимир Юр’єв — заступник голови Хмельницької облдержадміністрації

Призначений на посаду 26 січня 2021 року. Останню щорічну декларацію подав 24 березня.

Володимир Юр’єв. Фото: пресслужби Хмельницької облдержадміністрації

Володимир Юр’єв. Фото: пресслужби Хмельницької облдержадміністрації

Нерухомість. У декларації відсутня інформація про майно набуте у 2020 році. Решту Володимир Юр’єв набув у попередні роки. Зокрема, задекларував дві земельні ділянки у селі Голосків Кам’янець-Подільського району. Натомість його дружині Оксані Юр’євій належали дві земельні ділянки, житловий будинок і квартира.

Автотранспорт. Торік дружина посадовця володала двома автомобілями: «Toyota Venza» 2013 року випуску й «Volkswagen Arteon» 2017 року випуску. Натомість Володимиру Юр’єву належав лише причіп.

Корпоративні права. Володимир Васильович задекларував три товариства з обмеженою відповідальністю: «Український кристал», «Фруктовія» «ТД Кристал Лайт». А також вказав товарну біржу «ТД Укркристал».

Доходи. Загальний задекларований дохід Володимира Юр’єва за 2020 рік склав 81 тисячу 657 гривень, які фактично йому нарахували за роботу в задекларованих товариствах з обмеженою відповідальністю. Натомість загальний задекларований дохід його дружини склав 2 мільйони 35 тисяч 623 гривні.

Грошові активи. Торік Володимир Юр’єв зберігав готівкою 120 тисяч гривень.

Сергій Ткачук — заступник голови Хмельницької облдержадміністрації

Фактично почав працювати на цій посаді з квітня 2019 року, коли Хмельницьку ОДА очолював Вадим Лозовий. Останню щорічну декларацію подав 21 березня.

Сергій Ткачук. Фото: пресслужби Хмельницької облдержадміністрації

Сергій Ткачук. Фото: пресслужби Хмельницької облдержадміністрації

Нерухомість. Торік Сергій Петрович і його дружина Наталія Ткачук набули у власність по земельній ділянці у селі Шумівці Хмельницький район. Відповідно площа і вартість кожної з них становили 266 «квадратів» і 2 тисячі 388 гривень та 267 «квадратів» і 2 тисячі 397 гривень. А решта майна — набуте у попередні роки. Зокрема, Сергій Ткачук мав у власності земельну ділянку, у співвласності — офіс і користувався житловим будинком та квартирою.

Автотранспорт. Сергій Такчук володів автомобілем «Audi A5» 2017 року випуску, вартістю у понад мільйон гривень, а його дружина — «Volkswagen Tiguan» 2018 року випуску.

Корпоративні права. Сергій Петрович задекларував два приватні підприємства: «Юридична консалтингова компанія Партнери» та «Юридична консалтингова компанія Партнери-2014».

Доходи. Загальний задекларований дохід Сергія Ткачука за 2020 рік склав 794 тисячі 451 гривню, з яких 414 тисячі 593 гривні йому нарахували за роботу заступником голови Хмельницької ОДА. Решта — дивіденди й страхові виплати. Натомість загальний задекларований дохід його дружини склав 10 тисяч 320 гривень.

Грошові активи. Торік Сергій Ткачук готівкою зберігав 18 тисяч доларів, його дружина — 6 тисяч 500 доларів, а його сини по 1 тисячі 500 доларів.

Володимир Білик — заступник голови Хмельницької облдержадміністрації

Призначений на посаду 26 січня 2021 року. А 14 лютого він подав одразу дві декларації: щорічну та перед звільненням (ймовірно з посади начальника відділу Головного управління Держгеокадастру у Львівській області — авт.). Перша охоплює 2020 рік, друга період з 1 до 15 січня 2021-го

Володимир Білик. Фото: пресслужби Хмельницької облдержадміністрації

Володимир Білик. Фото: пресслужби Хмельницької облдержадміністрації

Нерухомість. Торік його дружина Ольга Білик набула у власність дві земельні ділянки у селі Сокільники Львівської області, загальна площа та вартість яких становить 775 квадратних метрів і 81 тисячу гривень. Решта майна набута у попередні роки. Зокрема, Володимир Якимович володів квартирою у Львові, а його дружина — ще одною земельною ділянкою.

Автотранспорт. Дружина посадовця торік набула у власність автомобіль «Toyota Highlander» 2017 року випуску. Проте його вартість у декларації не зазначена. Також вона мала автівку «Subaru Forester» 2008 року випуску.

Доходи. Торік Володимиру Білику в Головного управління Держгеокадастру у Львівській області нарахували 156 тисяч 587 гривень зарплатні, а за неповний січень 2021-го — 7 тисяч 271 гривню. Натомість загальний задекларований дохід його дружини за 2020 рік склав 2 мільйони 1 тисячу 880 гривень, переважна більшість якого припала на відчуження рухомого майна.

Грошові активи. В декларації не вказані.

Оксана Вжешневська — керівниця апарату Хмельницької облдержадміністрації

Призначена на посаду в грудні 2018 року, коли Хмельницьку ОДА очолював Вадим Лозовий. Останню щорічну декларацію подала 16 березня.

Оксана Вжешневська. Фото: з фейсбуку Оксани Вжешневської

Оксана Вжешневська. Фото: з фейсбуку Оксани Вжешневської

Нерухомість. Торік Оксана Миколаївна набула у власність квартиру площею 67,9 «квадрата» й вартістю 556 тисяч 780 гривень і нежитлове приміщення площею 3,2 «квадрата» й вартістю 27 тисяч 880 гривень. Обидва об’єкти розташовані у Хмельницькому. Також торік вона почала володіти двома земельними ділянками: у селі Святець Теофіпольського району площею 13 тисяч 500 квадратних метрів й у селі Кудинка Летичівського району площею 10 тисяч квадратних метрів. Натомість її чоловік Олександр Вжешневський ще з минулих років володів двома земельними ділянками на Красилівщині.

Автотранспорт. Власний автотранспорт відсутній. Проте чоловік посадовиці безоплатно користується «BMW 320D» 2012 року випуску, яке належить Світлані Вжешневській.

Доходи. Загальний задекларований дохід Оксани Вжешневської за 2020 рік склав 336 тисяч 268 гривень, з яких 335 тисяч 968 гривень їй нарахували у Хмельницькій ОДА. Натомість її чоловіку нарахували 285 тисяч 108 гривень зарплатні в Головному управлінні Держгеокадастру у Хмельницькій області, а також — 7 тисяч 678 гривень доходу від надання майна в оренду.

Грошові активи. Торік Оксана Вжешневська на банківських рахунках зберігала 16 тисяч 588 гривень, а готівкою — 70 тисяч гривень, 15 тисяч доларів і 12 тисяч євро. Натомість її чоловік зберігав на банківських рахунках 8 тисяч 165 гривень, а готівкою — 22 тисячі 200 доларів.

Читайте також: Уряд затвердив фінансування будівництва корпусу лікарні та ремонту стадіону на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую