ye-logo.v1.2

На правах реклами SportCity – будуємо Європу в Україні

Суспільство 1722
Об'єкти компанії є уже майже в кожному мікрорайоні нашого міста
Об'єкти компанії є уже майже в кожному мікрорайоні нашого міста. Фото: Компанія СК Груп

Вихід будівництва багатофункціонального комплексу SportCity у Хмельницькому на завершальну стадію означає, що багато чого для нашого міста відбудеться вперше!

Вперше в проекті скомбіновано житлову, комерційну та соціально-спортивну складову. Жоден з попередньо збудованих чи запроектованих комплексів у нашому місті не передбачає таких новітніх у світовій архітектурі рішень.

Жителі Хмельницького помітили, що останніми роками наше місто часто і вже приємно очікувано потрапляє на високі місця в різноманітних рейтингах. І це не лише оцінка українських експертів, але й вже закономірно міжнародне визнання. Найсвіжішим прикладом є нагорода «The 2021 Europe Prize».

Оцінюючи показники цих рейтингів, неможливо не помітити, що невід’ємною складовою розитку нашого міста в усі роки є будівництво. Показники у цій галузі у нас не падали ніколи.

Приємним є те, що бізнес потроху підтягується і слідом за владою міста налагоджує співпрацю з міжнародними партнерами.

В цьому немала заслуга і забудовника SportCity, одного з найбільших в місті, – компанії СК Груп. Об’єкти компанії є уже майже в кожному мікрорайоні нашого міста, а їхній наймасштабніший об’єкт – SportCity, стане окрасою і власного портфоліо, і Хмельницького в цілому.

Окрім новітнього проекту, матеріалів та архітектурних рішень, вперше хмельницька компанія залучила до роботи у нашому місці одного з світових лідерів, що входить до ТОП-3 світових брендів на ринку нерухомості, – NAI Ukraine – українське представництво мережі консалтингових компаній NAI Global. Одного з найбільших глобальних брокерів, який представлений у 55 країнах, в 400+ офісах із 7000+ працівників. Під її управлінням перебуває понад 38 млн кв м, а річний обіг становить $45 млрд. NAI Global є дочірньою структурою компанії C-III Capital Partners. Це один із найбільших гравців на американському ринку інвестицій в нерухомість, що розпоряджається понад $150 млрд. Міжнародних компаній такого рівня у Хмельницькому ще не було! В чому перевага цієї співпраці? Варто зазначити, що компанія такого рівня розпочинає співпрацю лише після детальної перевірки та вивчення свого партнера. SportCity довелось проробитити величезний обсяг роботи, щоб підтвердити, те, що компанія-забудовник заслуговує на довіру. NAI Ukraine серед видів діяльності має багато напрямків, але для хмельничан компанія взяла на себе агентські послуги з забезпечення комерційної частини комплексу орендарями європейського та світового рівня.

Так що, слід очікувати в новозбудованому об’єкті магазини та заклади, що вперше будуть представлені, якщо не в Україні то в Хмельницькому точно.

Забудовник не поспішає відкривати назви брендів, посилаючись на договори про конфіденційність, але зважаючи на авторитетність партнера, масштаби будівництва, вигідне розташування об’єкта у самому серці міста не сумніваємось, що незабаром матимемо змогу отримати доступ до якісної світової торгової інфраструктури, не виїжджаючи з Хмельницького.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую