ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 29 квітня: хмарно і відносно тепло

Суспільство 818
Прогноз погоди на 29 квітня
Прогноз погоди на 29 квітня. Фото: автора

Синоптики кажуть, весна повільно, але настає.

На четвер, 29 квітня синоптики прогнозують теплу, але похмуру погоду, без опадів. Вночі температура ще опускатиметься до +3 градусів, але вдень, особливо у другій половині, сягне +16-18.

Синоптик Наталка Діденко прогнозує, що потепління в Україні набиратиме оберти.

«Протягом дня температура повітря в більшості областей досягне +13+18 градусів, буде багато сонця. Лише в західних областях пройдуть періодичні дощі і навіть подекуди гримітиме», — повідомляє синоптик.

А ось за даними sinoptik.ua дощів не передбачається, а ранкове прояснення у Хмельницькому не зробить великої погоди на фоні похмурого дня в цілому.

Український гідрометеорологічний центр прогнозує до +17 градусів на усій території області, Вітер два метри за секунду і 31 відсоток вологості. Мінливу хмарність і невеликий дощ у другій половині дня прогнозує Гісметео. Там зазначено, що температура повітря +16, а швидкість відтру до 12 метрів на секунду.

До речі, за даними sinoptik.ua останні 130 років, цього дня найвища температура 24,9 градусів тепла була у 1948 та 1957 роках, а найнижча — -3 морозу — у 1954 та 1988 роках. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую