ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на вихідні: очікується атмосферний фронт з похолоданням

Суспільство 1852
У п'ятницю на Хмельниччині можливі дощі
У п'ятницю на Хмельниччині можливі дощі. Фото: автора

Синоптики прогнозують, що потеплішає у неділю.

Вихідні на Хмельниччині очікуються з дощами та дещо відчутним похолоданням. За прогнозами Українського гідрометцентру, уже в п’ятницю, 7 травня, по області можливі грози, а температура повітря не підніматиметься вище 17-ти градусів тепла. У суботу, 8 травня, похолодає до +13 і також можливі опади. Втім, уже в неділю, стовпчики термометрів порадують деяким підвищенням температури – до 16-18 градусів тепла. Опадів у цей день не передбачається.

Ресурс «Синоптик» прогнозує опади лише у п’ятницю. Дрібний дощ в цей день розпочнеться по обіді, але до вечора може піти сильніше. У суботу та неділю, за даними цього ресурсу, буде прохолодно – від 10-ти до 16 градусів тепла, але без опадів.

Те, що в Україні від завтра почне свіжішати повітря в західних областях до +13+15 градусів, прогнозує і синоптиця Наталка Діденко.

«Ця свіжість, а, якщо чесно - похолодання, пошириться у суботу на всю західну частину, північні області та більшість центральних областей, - пише Наталка Діденко. - Але повертаємося до п'ятниці. Завтра, 7-го травня, в Україну притуркоче черговий атмосферний фронт, який зумовить дощі на заході. А з неділі нарешті почне теплішати. Наступний тиждень принесе таке тепло, як нам треба».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую