ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

Як розбудовується Хмельницький?

Суспільство 2732 1

За темпами житлового будівництва наш обласний центр на другому місці в державі.

У 2006 – 2009 роках за кошти міського бюджету побудовано: першу чергу житлового будинку (на 50 квартир) для працівників бюджетної сфери, загальноосвітню школу № 23 у мікрорайоні Книжківці, пам’ятник В’ячеславу Чорноволу, проїзд від вул. Геологів до ринку, реконструйовано філію поліклініки № 3. 
Влада міста не оминула увагою і таку важливу галузь як охорона здоров’я - створено сучасний міський перинатальний центр.
Для полегшення спілкування громадян із представниками влади відкрито п’ять громадських приймалень в усіх мікрорайонах міста. Чотири нових соціальних заклади почали надавати послуги людям, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Упродовж 2010 року побудовано: сучасний протитуберкульозний диспансер, спортивний комплекс Дитячо-юнацької спортивної школи № 3, другу чергу житлового будинку (на 100 квартир) для працівників бюджетної сфери, два фізкультурно-оздоровчих комплекси на 560 місць, дві спортивних зали на дві тисячі місць, скейт-парк.
Реконструйовано приміщення реабілітаційного центру наркологічного спрямування, міської лазні.
З метою вирішення проблеми черг для влаштування дітей у дитсадки відновлено роботу п'яти дошкільних навчальних закладів та додатково відкрито 52 групи на 1300 місць в існуючих дитячих садках.
Відкрито перший та поки що єдиний в Україні музей-студію фотомистецтва.
Прийнято місцеві правила забудови м. Хмельницького з метою ефективної реалізації генерального плану міста, раціонального використання території міста.
У поточному році зведено пам’ятник героям та жертвам Чорнобиля, який було відкрито 26 квітня 2011 року під час заходів, приурочених 25-ій річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
 

Коментарі:

Николай 21.06.2011 23:14

Скажите кто-нибудь, где находится музей-студия фотоискусства? P.S. Хочу очень сходить туда...

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую