ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на 8 липня: спека посилюватиметься

Суспільство 1204
Антициклон остаточно витіснить циклон із його дощами і тому практично повсюди очікується спека
Антициклон остаточно витіснить циклон із його дощами і тому практично повсюди очікується спека. Фото: з архіву

У четвер температура повітря підніметься до 30-ти градусів тепла.

Спеку до +30 градусів прогнозують синоптики на Хмельничччині 8 липня. За інформацією Українського гідрометеоцентру в цей день опадів не передбачається – сонячно та спекотно буде на всій території області.

Схожі прогнози на 8 липня дають і ресурси «Синоптик» та «Гісметео». Практично безхмарне небо протягом усього дня лише над вечір всіється хмарами. Утім, дощу вони не принесуть. Удень – до 29-30 градусів тепла, уночі +20.

8-го липня антициклон остаточно витіснить південний циклон із його дощами і тому практично повсюди в Україні очікується суха погода, прогнозує погоду синоптиця Наталка Діденко.

«Завтра протягом дня у більшості областей передбачається +27+33 градуси, - зазначає Наталка Діденко. - Надалі спека в Україні посилюватиметься. Найближчої ночі до +20 градусів, завтра вдень +28+30 градусів. Найближчими днями і на наступному тижні розраховуйте на подальше підвищення температури повітря».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую