ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на 15 липня: припікатиме ще дужче

Суспільство 1038
Український гідрометеоцентр прогнозує спекотну погоду на всій території області
Український гідрометеоцентр прогнозує спекотну погоду на всій території області. Фото: з архіву

День буде безхмарним та без натяку на опади.

Завтра, 15 липня, - середина літа. І на Хмельниччині вона буде спекотно. За прогнозами синоптиків, у цей день очікується до +33-х градусів тепла. День буде безхмарним та без натяку на опади.

Український гідрометеоцентр прогнозує спекотну погоду на всій території області. Удень стовпчики термометра сягатимуть 33-х градусів тепла. Уночі буде трохи свіжіше, але не нижче 19-21 градусу тепла.

Ресурс «Синоптик» попереджає в цей день про надзвичайну пожежну небезпеку. Увесь день на Хмельниччині буде ясним, а небо безхмарним. Без опадів. Температура повітря – до +32-х.

За словами синоптиці Наталки Діденко - Україна - одна з найгарячіших у Європі. Максимальна температура повітря середини липня, середини літа - 15 липня - становитиме в нас +30+35 градусів.

«Спека почне поступово слабшати з найближчого вівторка, з 20-го липня, - зазначає вона. - Спочатку градуси сповзуть вниз на Заході України, далі поступово цей милосердний процес пошириться. Дощів в Україні серйозних не видно завтра – антициклон».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую