ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Покарання за забруднення річки: красилівських комунальників оштрафували на понад мільйон гривень

Суспільство 1250
Причиною забруднення річки стали застарілі водоочисні споруди
Причиною забруднення річки стали застарілі водоочисні споруди. Фото: Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області

У скидах комунального підприємства була перевищена допустима норма забрудників.

Господарський суд зобов’язав комунальне підприємство «Красилівське підприємство водопровідно-каналізаційного господарства» сплатити понад мільйон гривень за забруднення річки Случ. Про це розповіли представники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

За їх інформацією, ще у лютому минулого року Держекоінспекція провела позачергову перевірку стану води у річці Случ. Тоді ж державні інспектори виявили, що у скидах Красилівського ПВКГ перевищений допустимий рівень забрудників.

«Цей факт підприємство підтвердило власним звітом про використання води за 2019 рік. Зокрема, у ньому йдеться, що зі зворотними водами було скинуто 1,8 тонни азоту амонійного при нормі у 0,65857 тонни на рік. А також — 0,1 тонни нітритів при нормі у 0,0526845 тонни на рік», — зазначили у пресслужбі Держекоінспекції у Хмельницькій області.

Як наслідок, за підрахунками державних інспекторів, підприємство завдало довкіллю шкоди на понад мільйон гривень. Проте цей штраф красилівські комунальники добровільно не сплатили. Тому Держекоінспекція подала на них до суду.

«Господарський суд Хмельницької області підтримав нашу позицію та задовольнив позов. З цим рішенням не погодилося підприємство й подало на нього апеляцію. Однак суд відновив у її задоволення. Тому Красилівське ПВКГ має сплатити 1 мільйон 368 тисяч 662 гривні», — розповів начальник Держекоінспекції у Хмельницькій області Андрій Мартинов.

Нагадаємо, що детальніше про цю історію кореспонденти сайту «Є» писали восени минулого року в метріалі «Красилівському підприємству хочуть анулювати дозвіл на водокористування: що це означає для населення».

Читайте також: На Хмельницькій АЕС будують комплекс з переробки радіоактивних відходів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую