ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На правах реклами Не базаром єдиним: у міській раді розповіли, що нового з’явиться на Озерній у найближчі роки

Суспільство 7094
Вже у 2022 році коштами і силами URBAN STREET збудують пішохідну та велодоріжки від Першого Паркового до вулиці Січових Стрільців
Вже у 2022 році коштами і силами URBAN STREET збудують пішохідну та велодоріжки від Першого Паркового до вулиці Січових Стрільців. Фото: Валентина Панчука зі сторінки Хмельницький Development

Дороги, тротуари, стадіони, школи та, звісно ж, житло і комерція.

Мікрорайон Озерна у Хмельницькому наймолодший, як за часом створення, так і, напевно, за віком його жителів. Відповідно, тут найактивніше з’являються нові багатоповерхівки, соціальні та комерційні об’єкти. 

Лише за останні декілька років тут збудували і відкрили нові дитячий садочок, дорогу, різноманітні доріжки, майданчики й таке інше. 

Другий рік уже працює на Озерній найбільший в області дитячий садочок на 370 діток і вся відповідна інфраструктура навколо нього. До кінця цього року планують завершити також будівництво початкової школи із величезною спортивною і навчальною інфраструктурою. Туди, за словами міського голови Олександра Симчишина, планують забрати 700-750 учнів перших-четвертих класів. 

Паралельно, через Всеукраїнський конкурс, визначають проєкт будівництва ще одного навчального закладу (попередньо, це ліцей) по вулиці Січових Стрільців. 

Олександр Симчишин каже, розраховний ліцей буде на 1200-1400 учнів. Під нього уже виділена земельна ділянка, яка поряд із проєктом URBAN STREET. Після виготовлення проєктно-кошторисної документації, у 2022 році, планують розпочати проведення попередніх робіт. Крім того, заплановано збудувати і реконструювати ще щонайменше три спортивних об’єкти.

Навчальний заклад, будівництво якого планують розпочати у 2022 році, буде поряд із проєктом URBAN STREET

Для комфортного сполучення будують і нові дороги. Півтора року тому капітально відремонтували і розширили вулицю Кармалюка із можливістю запустити туди громадський транспорт. В процесі капітального ремонту дорога по вулиці Залізняка і повністю нова — на вулиці Січових Стрільців, де теж заплановано запустити громадський транспорт. 

«Транспорт по вулиці Січових Стрільців ми повноцінно запустимо із відкриттям URBAN BAZAR (планується у 2022 році - авт). Там вже встановлені зупинки з обох боків. Також плануємо транспортне сполучення по вулиці Лісовогринівецькій, яку зараз проєктуємо. Вона з’єднає вулиці Степана Бандери і Старокостянтинівське шосе, через вулицю Кармалюка. Це буде абсолютно нова дорога», — розповідає Олександр Симчишин. 

Вулицю Січових Стрільців відкрили минулого 2020 року.

У планах, зазначив міський голова, об’єднати три важливі точки Озерної — дендропарк, озеро і ліс (хоч він і не належить місту) — дорогами, тротуарами і велодоріжками. 

«Озеро ми вже капітально ремонтуємо, чистимо і завершуємо у цьому році. Там буде повністю спортивна інфраструктура, дитячі майданчики, освітлення, бігові доріжки і т.д. Далі плануємо сполучити між собою озеро, ліс і дендропарк, через вулицю Озерна. Ці три точки — дуже важлива складова усього мікрорайону Озерна — будуть сполучені пішохідною, автомобільною і велосипедною інфраструктурою», — поділився планами Симчишин. 

Частину тротуару і велодоріжки, з вулиці Озерної і до Першого паркового масиву вже проклали, далі — від Першого Паркового і до вулиці Січових стрільців — будуватимуть за кошти й силами URBAN STREET. Усі роботи із будівництва тротуару і велодоріжки розпочнуться, за словами представників URBAN STREET, вже наступного року. А незабаром, спільно із міською владою, тут презентують план розвитку мікрорайону Озерна на наступні декілька років. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую