ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 6 вересня: де на Хмельниччині буде найтепліше

Суспільство 3090
Вже найближчими днями має потеплішати, оскільки в Україну прийшло бабине літо
Вже найближчими днями має потеплішати, оскільки в Україну прийшло бабине літо. Фото: автора

У понеділок має бути відносно тепло та без опадів.

За прогнозами синоптиків, в понеділок 6 вересня буде хмарно з проясненнями та без опадів. Утім, осіння прохолода відчуватимуться протягом усього дня. Особливо вранці, коли стовпчики термометра будуть на рівні 5-6 градусів вище нуля.

За прогнозами Українського гідреметоцентру, завтра на території Хмельниччини вночі буде +3…+5, а ось денна температура повітря сягатиме позначки в +15 градусів.

Ресурс «Ventusky» прогнозує, що на деякій території Хмельницької області буде тепліше за 15 градусів. Зокрема, на Кам’янеччині – до +17, а Дунаєвеччині, Новуошиччині, Городоччині та поблизу Хмельницького денна температура повітря може становити до +16 градусів. А ось у південній частині області – не вище 15 градусів з позначкою плюс.

На сайті «Синоптик» погоду в Хмельницькому описують так: «Вже вранці небо у Хмельницькому затягнулося хмарами, які так і не зникатимуть до кінця дня. Без опадів». А ось температура повітря вдень становитиме від 10 до 15 градусів тепла.

Як пише синоптиця Наталка Діденко, в Україну прийшло «бабине літо». Цитуємо: «Усі його ознаки - антициклон, нічне вихолодження, денне сонечко, літаюча павутинка (хто не бачив, зайдіть у ліс чи навіть найближчий гайок), тихий вітер або й штиль - все це вже прийшло». Та прогнозує, що вже в наступні дні в більшості областей України «бабине» сонце крутитиме градусний регулятор сильніше, теплішатиме.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую