ye-logo.v1.2

Канікули в школах можуть продовжити

Суспільство 4424
Хмельницькі школяри, по суті, вже на канікулах. Та ось є ймовірність, що осінні канікули продовжать
Хмельницькі школяри, по суті, вже на канікулах. Та ось є ймовірність, що осінні канікули продовжать. Фото: ілюстративне з архіву

Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

Осінні канікули в школах можуть тривати довше. Про це в ефірі «Українського радіо» заявив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

За його словами, Міністерство охорони здоров'я та Міністерство освіти можуть прийняти рішення про продовження осінніх канікул до 3-4 тижнів. Причина - епідеміологічна ситуація через COVID-19.

На думку Кузіна, такий захід може допомогти зняти навантаження на систему охорони здоров'я.

«Швидше за все, вони будуть трохи продовжені. Але ми не думаємо, що вони будуть дуже тривалими. Зазвичай вони тривають два тижні. Ми зараз дискутуємо про термін в три-чотири тижні», - сказав головний санітарний лікар України.

Нагадаємо, осінні канікули в школах мали стартувати 25 жовтня. Але в МОН рекомендували розпочати їх на тиждень раніше – з 18 жовтня. І, до прикладу, в Хмельницькій громаді в більшості школах осінні канікули перенесли. Вони триватимуть з 18 по 22 жовтня, а тому діти мають повернутися за парти з 25 жовтня (23 та 24 жовтня вихідні).

Читайте також: Обов’язкова вакцинація вчителів і чиновників: що очікуватиме за відмову від щеплення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую