ye-logo.v1.2

Холостячка 2021: хмельничанин – у шістці претендентів на перемогу

Суспільство 3551
На побаченні разом з Олегом і Златою були ще двоє чоловіків
На побаченні разом з Олегом і Златою були ще двоє чоловіків. Фото: скрін з відео

Побачення Злати Огнєвіч і холостяка з Хмельницького відбулося на її концерті.

Вчора в ефірі каналу СТБ вийшов новий випуск реаліті «Холостячка», в якому продовжує свою боротьбу за серце Злати Огнєвіч хмельничанин Олег Плахотнюк.

З кожним разом учасників стає все менше, а їхні побачення з артисткою стають все ближчі та інтимніші. На відміну від попередніх двох тижнів, цього разу холостяку з Хмельницького вдалося побувати на побаченні з головною героїнею. Щоправда, разом з ним на зустріч пішли ще двоє чоловіків.

Злата Огнєвіч запросила їх до себе на виступ. Там вони познайомилися з командою співачки, підтримали артистку під час виступу та навіть поспілкувалися з фанатами дівчини, відповівши на питання, які цікавили публіку. Одразу після цього Олег запросив дівчину поговорити наодинці. До зустрічі чоловік підійшов креативно і презентував співачці мультфільм, створений за його сценарієм. У ньому була історія кохання Олега та Злати.

На побаченні холостяк розповідав, які спільні риси він помітив в себе та Злати.

Хмельничанин заявив, що його наміри до артистки дуже серйозні і розповів, як він бачить розвиток їхніх стосунків після проєкту.

«Після фіналу я збираю найважливіші речі і переїжджаю в Київ. Ми будемо жити в квартирі, яку я придбаю», - сказав він.

Огнєвіч такі слова припали до душі. Дівчина зазначила, що Олег дуже відкритий і добрий. Однак після спілкування з ним та ще одним учасником, вона відправила їх в будинок, де проживають інші холостяки. Сама ж продовжила вечір в себе вдома із третім чоловіком, який був на спільному побаченні.

Колективне побачення завершилося ревнощами серед конкурентів.

Минулого тижня на проєкті вже були перші поцілунки Злати з холостяками, цього разу в ефірі теж було чимало інтимних моментів. Однак попри намагання Олега Плахотнюка, його стосунки зі співачкою стосунки не стали дуже близькими.

Конкуренти хмельничанина серйозним суперником його не вважають. Кажуть, що він хороший хлопець, але Златі не пара. Тож усі були впевнені, що цього разу саме він буде серед тих учасників, які залишаться без троянди. Сумнівався у своїй подальшій участі в проєкті й сам чоловік.

Артистка ж була іншої думки. Вчора проєкт покинули одразу троє учасників, але Олегу Плахотнюку троянду Злата Огнєвіч вручила.

Нагадаємо, під час першої спільної зустрічі Олег і Злата провели романтичний вечір вдвох за вечерею на даху будинку. Дівчині тоді сподобалася атмосфера і те, як хмельничанин перед нею відкрився. Наступного разу увагу дівчини хмельничанину довелося ділити із ще одним учасником проєкту, провівши разом час на риболовлі. Олег Плахотнюк зачитав артистці вірш, який сам написав, а потім подарував їй браслет з перлинами. Співчака ж заявила, що чим більше вона його пізнає, тим більше він їй подобається.

Пізніше холостяку не перепало ні побачень з артисткою, ні індивідуального спілкування з нею. Однак він зміг проявити себе на конкурсі талантів. Чоловік заговорив про пристрасть, сексуальність Злати і про те, що вона його захоплює як жінка. Холостячку ж тоді трохи насторожило, що мова йде лише про пристасть, але вона все ж подарувала йому троянду.

Минулого тижня Олегу теж не вдалося побувати на побаченні зі Златою, через що чоловік помітно ревнував та хвилювався. В якийсь момент він навіть зізнався, що через таку ситуацію в нього опускаються руки. Адже дівчина йому стала небайдужа, а першочергова зацікавленість і симпатія до неї переросла в більші емоції.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую