ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Нову директорку отримає департамент освіти Хмельницької ОДА: що про неї відомо

Суспільство 11403
Дарія Басюк працює переважно в освітній сфері з 1991 року
Дарія Басюк працює переважно в освітній сфері з 1991 року. Фото: з архіву редакції

Донедавна Дарія Іванівна працювала заступницею попередньої очільниці департаменту.

Кам’янчанка Дарія Басюк невдовзі може стати новою директоркою департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації. Про це свідчать результати конкурсного відбору, опубліковані 27 жовтня на порталі «Вакансії. Нова державна служба». Тепер її призначення відповідним розпорядженням має затвердити голова облдержадміністрації Сергій Гамалій. Попри це Дарія Іванівна ще з вересня фактично керує цим департаментом.

Згідно з оприлюдненою інформацією, Дарія Басюк перемогла на конкурсі з визначення директора обласного департаменту, набравши найвищу загальну суму балів — 6,8. На новій посаді їй обіцяють місячну зарплатню на рівні 12 тисячі гривень. Також передбачені інші виплати, наприклад, премії.

Коротко про минуле Дарії Басюк

Дарія Іванівна народилася 18 жовтня 1970 року в Кам’янці-Подільському. Там вона розпочала свій трудовий шлях в освітній сфері. Впродовж 1991-2000 років працювала асистенткою, викладачкою та доценткою Кам’янець-Подільського державного університету (нині Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка). Має науковий ступінь доктора економічних наук.

До 2006 року Дарія Іванівна була деканкою факультету туризму Київського університету туризму, економіки і права. Опісля працювала начальницею управління економіки Кам’янець-Подільської міської ради, доценткою в Подільському державному аграрно-технічному університеті та головною спеціалісткою Міністерства з питань житлово-комунального господарства України. А з 2009 року й до цього літа очолювала кафедри Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Й відносно нещодавно вона отримала посаду в департаменті освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації. Спершу працювала заступницею директора департаменту та начальницею управління освіти і науки. Однак у вересні після звільнення попередньої очільниці Олени Лошанюк Дарія Іванівна почала виконувати її обв’язки.

Майно та доходи Дарії Басюк: огляд електронної декларації

Останню декларацію посадовиця опублікувала у липні цього року, тобто перед початком роботи в обласному департаменті. Відтак у ній вказано інформацію про її майно та доходи за 2020-й.

Нерухомість. У Кам’янці-Подільському Дарія Іванівна спільно з чоловіком володіла житловим будинком з господарськими будівлями і земельною ділянкою. Там же й у столиці вона торік безоплатно користувалася двома квартирами. Натомість її чоловіку Георгію Басюку належала земельна ділянка у Кам’янці-Подільському.

Автотранспорт. Георгій Басюк володів «Chevrolet Aveo» 2007 року випуску.

Корпоративні права. Чоловіку посадовиці належить приватне підприємство «Освітньо-інформаційний центр «Школа Бізнесу», яке зареєстроване у Кам’янці-Подільському.

Доходи. Загальний задекларований дохід Дарії Басюк за 2020 рік склав 469 тисяч 761 гривню. Більшу його частину їй нарахували за працю в різних університетах. Натомість її чоловік задекларував 121 тисячу 966 гривень від зайняття підприємницькою діяльністю.

Нагадаємо, у лютому цього року голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій підписав розпорядження про ліквідацію департаменту освіти і науки й управління молоді та спорту. Їх реорганізували в єдиний департамент. З 7 червня його почала очолювати колишня голова Теофіпольської райдержадміністрації Олена Лошанюк.

На цій посаді Олена Володимирівна пропрацювала недовго: Сергій Гамалій звільнив її 13 вересня за угодою сторін.

Читайте також: Симчишин звільнив директора «Хмельницькводоканалу»

Коментарі:

Адміністратор 29.10.2021 11:12

Дякуємо за коментар. Насправді використання фемінітивів (наприклад, вчителька, директорка, президентка) є нормою української мови. Такі зміни до правопису набули чинності ще 30 травня 2019 року. Тоді ж мовознавці та представники Міністерства освіти і науки пояснювали, що фемінітиви — це питома риса української мови.

Николай 28.10.2021 15:45

вибачаюсь ПОХОДЖЕННЯ

Николай 28.10.2021 15:44

Якого поводження слово ДиректорКА? Чи автору не вистачає освіти?

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую