ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як працюватиме громадський транспорт Хмельницького у «червоній» зоні

Суспільство 33812
«Червону» зону запроваджують на Хмельниччині з 30 жовтня
«Червону» зону запроваджують на Хмельниччині з 30 жовтня. Фото: автора

Посилення карантинних обмежень запроваджують 30 жовтня.

Уже з суботи, 30 жовтня, Хмельницький як і вся область, переходить до «червоної» зони епідеміологічних обмежень через зростання захворюваності на Covid-19. Відтак, будуть посилені низка карантинних вимог, зокрема, до діяльності закладів торгівлі та сфери обслуговування, освітніх закладів тощо.

Чи зміниться в місті з настанням «червоної» зони організація пасажирських перевезень в громадському транспорті, сьогодні під час онлайн-спілкування з мешканцями Хмельницької громади розповів заступник міського голови Микола Ваврищук.

За його словами, наразі додаткових обмежень, які б могли стосуватися громадського транспорту, у Хмельницькому не запроваджуватимуть. Утім, мають виконуватися всі вимоги щодо організації міських пасажирських перевезень у «червоній» зоні.

«На сьогодні головна вимога – кількість пасажирів в громадському транспорті не має перевищувати кількість місць для сидіння в транспортному засобі та обов'язковий масковий режим», - каже Микола Ваврищук.

Він також додає, що міська влада зверталася і ще буде звертатися до уряду з приводу послаблення карантинних обмежень у великогабаритному громадському транспорті, де б дозволити хоча б 10-15 стоячих місць.

«Адже це дуже дискусійне питання: де можна швидше заразитися – у такому тролейбусі чи у натовпі на зупинці, де очікує на транспорт натовп людей. Але не в компетенції міської ради дозволяти такі речі», - каже Микола Ваврищук.

Нагадаємо, згідно із вимогами, затвердженими Кабміном, громадському транспорту в «червоній» зоні дозволено працювати у звичайному режимі. Вимоги дві – кількість пасажирів не має перевищувати кількість сидячих місць та всі пасажири мають бути у масках.

Утім, варто зазначити, що державна комісія з ТЕБ і НС може окремо визначати, чи повністю забороняти роботу громадського транспорту на місцях. Наразі таких обмежень у нас не запроваджували. Також місцева влада може запроваджувати додаткові обмеження для міських тролейбусів, автобусів, трамваїв, маршруток, якщо цього вимагає епідситуація в регіоні. Поки про додаткові обмеження у Хмельницькому не йдеться.

Водночас, нагадаємо, громадський транспорт міжобласного сполучення курсує з суворішими обмеженнями.

Читайте також: Замість втрати нюху – кишкові розлади: нові симптоми коронавірусу на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую