ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зоокуточок у Хмельницькому: як звірів готують до зимівлі (ФОТО)

Суспільство 1573
Самець нутрії перебуватиме на вулиці до перших морозів
Самець нутрії перебуватиме на вулиці до перших морозів. Фото: автора

Комфортні умови для пухнастиків почали облаштовувати ще у вересні.

У Хмельницькому зоокуточку, який розташований у парку Чекмана, мешкає понад двадцять видів тварин. Серед них є хижаки, кози, гризуни, ведмідь, єнот та інші. Частина із них зимуватиме у літніх вольєрах на вулиці, а для інших облаштували зимові вольєри у приміщеннях. Більше про підготовку мешканців зоокуточка до зимівлі розповів сайту «Є» директор комунального підприємства Парки і сквери міста Хмельницького Олександр Боднарчук.

За його словами, ще на початку осені раціон тварин змінився та став калорійнішим. Працівники додають в кашу більше риби та м'яса для того, щоб звірята набрали підшкірного жиру і могли комфортно пережити зиму. Зокрема це стосується лисиць та ведмедя Балу, які будуть зимувати на свіжому повітрі. 

Працівники зоокуточка пригощають Балу фруктами та медом, які приносять відвідувачі. Фото: автора

Доглядальниця зоокуточку Наталія Адам розповідає, що нині вага ведмедя становить близько 500 кілограмів. Крім поживної каші, він також харчується фруктами та медом, який часом приносять відвідувачі. Балу має впасти в сплячку, коли посиляться заморозки. Наталія сподівається, що він спатиме усю зиму - це добре позначиться на його самопочутті.

 

Лисиць у зоокуточку також годують кашею з м'ясом. Фото: автора

У зоокуточку мешкає дві лисиці. Вони пристосовані до холодів та зимуватимуть на вулиці. Восени їхня "шубка" стала товстішою та вкрилась густою шерстю. 

Готувати пухнастиків до морозів почали ще у вересні

Доглядальниця розповідає, що через посилене харчування та рибу в раціоні нутрії також набрали вагу. Вони зимуватимуть у приміщенні. 

 

Сови зимуватимуть в будиночку

До приміщення, яке утеплюється, уже перенесли єнота. Для нього збудували спеціальний зимовий вольєр. В будиночку також зимуватимуть черепахи та сови. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую