ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому вітер пошкодив найбільший в області прапор: його вже зняли

Суспільство 3309
Найбільший Прапор України урочисто підняли майже три місяці тому — 23 серпня
Найбільший Прапор України урочисто підняли майже три місяці тому — 23 серпня. Фото: з архіву редакції

Державний стяг повернуть на місце після відновлення його належного вигляду.

Напередодні відзначення 30-ї річниці Незалежності на території хмельницького дендропарку «Поділля» замайорів найбільший в області Прапор України. Там він провисів маже три місяці, поки соціальними мережами не почали ширитися фото та відео з пошкодженим вітром синьо-жовтим стягом. Й сьогодні, 22 листопада, прапор вже зняли. Про його подальшу долю сайту «Є» розповіла директорка департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації Інна Михайлова.

«Прапор дійсно був трішки пошкоджений через сильні вітри, — коментує Інна Михайлова. — Ми його вже зняли, щоб привести у належний вигляд. Опісля знову повісимо на флагшток».

Скільки коштуватиме відновлення належного вигляду Прапора України, Інна Григорівна поки що не може сказати: спершу потрібно оцінити рівень завданих йому пошкоджень. Однак варто зазначити, що йдеться виключно про полотно стягу. Воно приблизно коштувало 30 тисяч гривень. Тобто це маленька частка від загальної вартості робіт, пов’язаних з будівництвом самого флагштоку з підсвіткою та благоустроєм навколишньої території, що сягало понад 4 мільйонів 500 тисяч гривень.

Державний прапор постраждав від вітру. Фото: з архіву редакції

Державний Прапор постраждав від вітру. Фото: з архіву редакції

Інна Михайлова додала, що надалі його у належному стані підтримуватимуть структурні підрозділи міської ради. Нині триває процедура передачі флагштока найбільшого в області Прапора України у комунальну власність Хмельницької громади. Для цього на сесію міськради мають підготувати відповідне рішення, за яке голосуватимуть місцеві депутати.

Нагадаємо, у квітні цього року на встановлення найбільшого на Хмельниччині синьо-жовтого стяга обласна рада виділила п’ять мільйонів гривень. Далі на тендері підрядником було визначено місцеве приватне підприємство «Вектор-М».

Згідно з тендерною документацією, висота флагштока прапора становить 50 метрів, а вага — понад сім тонн. Ширина й довжина полотна стягає 10 і 15 метрів. Цей Прапор України також підсвічується. Тому підрядник провів електромережу й встановив вісім світильників, лічильники та блискавкозахист.

Найбільший прапор на території дендропарку «Поділля» урочисто підняли 23 серпня під час святкування Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності.

Читайте також: Червона зона у Хмельницькій області: за яких умов послаблять карантин

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую