ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на 24 листопада: зима вже близько, але поки пануватиме антициклон

Суспільство 868
Синоптичну ситуацію на території нашої країни формуватиме антициклон Walpurga
Синоптичну ситуацію на території нашої країни формуватиме антициклон Walpurga. Фото: з архіву

У середу денні температурні показники на Хмельниччині коливатимуться від 3-х до 5-ти градусів тепла.

Середа, 24 листопада, на Хмельниччині буде по-осінньому прохолодною. Проте, погода ще порадує мешканців області сонцем та «плюсовою» температурою удень.

За прогнозами Українського гідрометеоцентру, завтра синоптичну ситуацію на території нашої країни формуватиме антициклон Walpurga, який рухається до нас з південного заходу. Відтак, ані суттєвих опадів, ані значного зниження температури поки очікувати не варто.

Як прогнозують синоптики, у середу денні температурні показники на Хмельниччині коливатимуться від 3-х до 5-ти градусів тепла. Нічна температура втримається на рівні від одного градусу морозу до одного тепла. Вітер у цей день дещо посилиться – до 7-12-ти метрів за секунду.

Не прогнозує опадів у середу і ресурс «Синоптик». За прогнозом цього ресурсу, день буде похмурим, але ані снігу, ані дощу в області не очікується. Температура повітря – від 0 градусів уночі до +5-ти удень.

Синоптиця Наталка Діденко, нагадуючи про актициклон, який визначатиме погоду в Україні, каже, циклони та фронти притихнуть, розбіжаться за межі України.

«Тому в нас завтра справді - високий атмосферний тиск, суха, без опадів, погода. Температура повітря буде низькою. Завтра вдень у більшості областей України передбачається 0-5 градусів тепла».

І додає, що зима - вже близько.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую