ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прогноз погоди на грудень: коли чекати снігу

Суспільство 2539

Перший місяць зими буде помірно теплим.

На Хмельниччині грудень розпочнеться вітряною та переважно похмурою погодою. Снігу в першій половині місяця не передбачають, а от дощ ймовірний протягом 3-5 грудня. За прогнозом meteo.ua, температура повітря на початку місяця сягатиме 11..12 градусів вище нуля. Відчутно похолодає з 6-грудня, протягом кількох днів стовпчик термометра коливатиметься -1..+2 вдень, а вночі опускатиметься до 3..4 градусів морозу.

Середина місяця буде без опадів та помірно теплою. Вдень +3..+7, вночі -2..+3. Третя декада грудня на Хмельниччині пройде зі снігом. Періодично сніжитиме майже щодня з 20 грудня і до кінця місяця. Нічна температура повітря буде на рівні -2..-3, а денна може підніматися до 1 градусу вище нуля. В останні дні місяця можливі нічні морози – 28 і 29 грудня може похолодати до 10 градусів із позначкою «мінус».

За інформацією Українського гідрометцентру, у перший місяць зими середня температура повітря буде в межах кліматичної норми. Вона очікується на рівні від 4 градусів морозу до 3 градусів тепла. Місячна кількість опадів передбачається на рівні 33-78 міліметрів, що теж в межах норми.

Про те, що грудень в Україні буде теплим, пише ББС. Денну температуру на рівні 5 градусів тепла слід очікувати на початку грудня. Опади будуть у вигляді дощу й мокрого снігу, а от снігу ймовірніше не буде. Про це виданню розповіла завідуюча відділу кліматичних досліджень Українського гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова.

«Різке зниження температури, морозні дні ми побачимо ближче до Нового року. На переході від грудня до січня, у святкові дні, з перемінним успіхом, то мороз, то тепло буде. Найхолодніші дні, а це до -15°С, випадають вже на початок січня», - сказала Мартазінова.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую