ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому на перетині вулиць Бандери і Зарічанська змінили рух транспорту (СХЕМА)

Суспільство 11630
Заїзд на вулицю Нижню Берегову з вулиці Бандери заборонили
Заїзд на вулицю Нижню Берегову з вулиці Бандери заборонили. Фото: з архіву

Усі зміни погодили з управлінням патрульної поліції у Хмельницькій області.

У Хмельницькому змінили рух на вулиці Бандери, поблизу перетину з вулицею Зарічанською, вулицею Нижньою Береговою та вулицею Верхньою Береговою. Про це повідомляють в Хмельницькій міській раді.

«Відтепер на вулиці Бандери, в напрямку проспекту Миру, перед перехрестям з вулицею Зарічанською, з лівої смуги дозволено рух прямо, з правої – рух прямо та праворуч (прямо лише для громадського транспорту), а перед перехрестям з вулицею Верхньою Береговою рух прямо дозволено здійснювати з двох смуг», - зазначають в міськраді.

Також на вулиці Нижній Береговій, на ділянці від житлового будинку 44 по вулиці Зарічанській до перехрестя з вулицею Бандери, влаштовано односторонній рух. Під’їзд до будинків на цій вулиці тепер здійснюється з вулиці Верхньої Берегової та через провулок Першотравневий.

Зміни в організації руху почали діяти з 19 січня. Ілюстрація Дарини Грищук

У міській раді додають, оскільки вказана ділянка вулиці Нижньої Берегової звужена, а зустрічний роз'їзд ускладнений, то задля безпеки прийняли рішення заборонити заїзд на вулицю Нижню Берегову з вулиці Бандери.

Усі зміни погодили з управлінням патрульної поліції у Хмельницькій області.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую