ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Воєнний стан продовжили ще на 30 днів

Суспільство 1689
Попередньо воєнний стан триватиме до 25 квітня
Попередньо воєнний стан триватиме до 25 квітня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Таке рішення необхідне для перемоги над російськими загарбниками.

Парламент підтримав ініціативу Володимира Зеленського продовжити дію воєнного стану. Відтак на всій території України він триватиме до 25 квітня. Про це повідомили на офіційному сайті Верховної Ради.

Нагадаємо, що воєнний стан в Україні запровадили 24 лютого — фактично одразу після масштабного вторгнення російських окупантів. Тоді президент визначив, що він триватиме до 26 березня.

Хоча ворог надалі зазнає колосальних втрат, його все ще не знищили. Тому Володимир Зеленський ініціював продовжити дію воєнного стану ще на 30 днів — до 25 квітня. Проєкт відповідного президентського указу вже підтримала Верховна Рада й спрямувала йому на підпис.

Воєнний стан передбачає можливість тимчасового обмеження деяких прав і свобод людини та громадянина. А саме: передбачених статтями 30-34, 38,39, 41-44, 53 Конституції України. Зокрема, йдеться про обмеження гарантій недоторканності житла, таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції, невтручання в особисте й сімейне життя. А також — обмеження низки прав на свободу пересування, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, на проведення мирних зборів і мітингів, страйків, на освіту, працю, підприємницьку діяльність.

Крім того, в умовах воєнного стану на Хмельниччині діє комендантська година з 21-ї години до 6-ї ранку та заборона на продаж і виробництво алкогольних напоїв

Також нагадаємо, радник керівника Офісу президента Олексій Арестович прогнозує, що війна завершиться не пізніше травня цього року. Наразі тривають переговори між делегаціями України та росії. Як зазначив Володимир Зеленський в одному з останніх відеозвернень, їх ціль — досягнення необхідних для нашої держави результатів.

«Мої пріоритети на переговорах абсолютно зрозумілі: завершення війни, гарантії безпеки, суверенітет і відновлення територіальної цілісності України, реальні гарантії та захист для нашої країни», — наголосив Володимир Зеленський.

Читайте також: Як відволікти дітей від війни – вправи на розслаблення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую