ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вулицю Шевченка у Хмельницькому відкриють для проїзду автотранспорту

Суспільство 2392
Автобуси та приватний автотранспорт частиною дороги наразі курсують в об
Автобуси та приватний автотранспорт частиною дороги наразі курсують в об'їзд. Фото: ілюстративне ukravtodor.gov.ua

Наразі частина вулиці перекрита.

З понеділка, 18 квітня, у Хмельницькому попередньо планують відкрити проїзд усією вулицею Шевченка. Про це повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. На цій вулиці, нагадаємо, з початком війни були встановлені захисні споруди, тож автобуси та приватний автотранспорт частиною дороги курсували в об’їзд.

«Планується, що з понеділка громадський транспорт вулицею Шевченка має запрацювати в звичному режимі, - зазначив Олександр Симчишин. – Ці захисні споруди, які там є, встановлювали в перші дні війни, і робили їх правильно. Нині, розуміючи оперативну обстановку, ми знаємо, які їх при потребі можна швидко трансформувати. Тому наразі максимально розчищаємо проїжджу частину на Шевченка, а також на вулиці Трудовій для автомобільного та громадського транспорту».

Окрім того міський голова зазначив, що в останні дні в місті збільшили кількість тролейбусів, які виїжджають щодня на маршрути. Наразі це 63 одиниці електротранспорту, які перевозять пасажирів. Найближчим часом планують кількість щоденного електротранспорту збільшити до 70-ти одиниць, а також додати автобусів.

Читайте також: Тривалість комендантської години на Хмельниччині змінили

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую