ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Шепетівці та Ізяславі попрощалися з полеглими Захисниками України

Суспільство 2811
Сергій Годованюк зі Шепетівки загинув на Харківщині внаслідок мінометного обстрілу
Сергій Годованюк зі Шепетівки загинув на Харківщині внаслідок мінометного обстрілу. Фото: Шепетівської міськради

Один з них загинув на Харківщині, інший — на Донеччині.

Сьогодні, 16 травня, жителі Шепетівки провели в останню путь 37-річного Сергія Годованюка. А за кілька днів до цього в Ізяславі попрощалися зі 49-річним Олександром Чернявським.

За інформацією пресслужби Шепетівської міськради, Сергія Годованюка мобілізували 25 лютого цього року. Він став водієм матеріального забезпечення. Зокрема, полеглий Герой відповідав за своєчасне підвезення пального.

Серій Володимирович загинув 9 травня під час виконання бойового обов’язку зі забезпечення пальним наших підрозділів, які вели бої з ворогом поблизу Бобрівки Харківської області. Він потрапив під мінометний обстріл окупантів.

А кілька днів тому, 14 травня, в Ізяславі в останню путь провели Олександра Чернявського. Як розповіли у міськраді, Олександр Анатолійович загинув 7 травня у Донецькій області внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.

«Церемонія прощання із новітнім Героєм відбулась на центральній площі Ізяслава — площі Героїв Майдану, де зібралися сотні людей, які, можливо, й не знали Олександра особисто, але прийшли провести в останній шлях славного воїна, який на вівтар перемоги над підступним та оскаженілим ворогом поклав найцінніше — своє життя», — зазначили у пресслужбі Ізяславської міської ради.

Олександр Чернявський загинув на Донеччині внаслідок артилерійського обстрілу. Фото: Ізяславської міськради

Олександр Чернявський загинув на Донеччині внаслідок артилерійського обстрілу. Фото: Ізяславської міськради

Співчуваємо рідним і близьким полеглих Захисників України.

Читайте також: Служив у Президентському полку: Ярмолинеччина попрощалася з захисником Ярославом Білоусом

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую