ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На честь Бандери і Скрябіна: як у Кам'янці-Подільському планують дерусифікувати назви вулиць

Суспільство 7268
Нові назви отримають 149 вулиць, провулків та скверів Кам
Нові назви отримають 149 вулиць, провулків та скверів Кам'янець-Подільської міської територіальної громади. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Поки триває робота топонімічної комісії, громада має змогу долучатися.

У Кам'янці-Подільському планують перейменувати понад сотню вулиць і провулків. У міськраді вже затвердили перелік топонімів, що підлягають перейменуванню та рекомендаційний список нових назв для них.

Згідно з цим переліком, нові назви отримають 149 вулиць, провулків та скверів Кам'янець-Подільської міської територіальної громади.

Зокрема, вулицю Гагаріна перейменують на Степана Бандери, Космонавтів — на Любомира Гузара, Тімірязєва стане Ярослава Мудрого, а Пушкінський узвіз називатиметься узвіз Кузьми Скрябіна. Також парк Комольський пропонують перейменувати на Пластовий, а сквер Танкістів — на сквер Героїв.

Питання перейменування винесли на обговорення громадськості. Містяни ще можуть встигнути надіслати свої рекомендації на розгляд топонімічної комісії - з позначкою «Топонімічній комісії» на е-mail: [email protected], або в 108 кабінет приміщення Кам'янець-Подільської міської ради (майдан Відродження,1). Зауваження та пропозиції приймаються до 18.05.22 включно.

Як додали у міськраді, 19 травня пропозиції від громади будуть розглянуті на топонімічній комісії.

Читайте також: Повна дерусифікація: у селах Хмельницької громади перейменують понад пів сотні вулиць (Список)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую