ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У боях за Україну загинув військовий Богдан Базилюк

Суспільство 6589
Богдан Ігорович Базилюк служив за контрактом в Збройних Силах України, боронив цілісність нашої держави.
Богдан Ігорович Базилюк служив за контрактом в Збройних Силах України, боронив цілісність нашої держави.. Фото: колаж автора

Він віддав своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність країни.

Сумна і трагічна звістка про загибель Богдана Базилюка прийшла вчора, 28 травня на Ізяславщину. Житель села Шекеринці Плужненської сільської громади загинув у війні, яку розв’язала росія в Україні.

Богдан Ігорович Базилюк служив за контрактом в Збройних Силах України, боронив цілісність нашої держави.

«Гідний син українського народу проявив свою щиру любов до людей та землі, яка його зростила, став взірцем самовідданості та відваги. Низький уклін та вдячність батькам за мужнього Захисника і Патріота своєї Батьківщини! Господи, залікуй їхню душевну рану та вгамуй нестерпний біль втрати! Нехай на землі, де проливається свята кров наших воїнів, зацвітуть полум'яні маки, як символ жертовності, незламності духу та палкої любові до України!» — написали на сторінці Плужненської громади у Фейсбуці.

Вчора, 28 травня стало відомо також, що загинули двоє військових з Кам’янеччини Сергій Кашлей й Максим Квапиш, двоє - із Деражнянщини: Андрій Рудик й Микола Курашкевич та Віталій Гуменюк з Ярмолинеччини.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую