ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися із ракетником Олександром Заборським

Суспільство 4698 1
Олександр Заборський  загинув у Запорізькій області
Олександр Заборський загинув у Запорізькій області. Фото: автора

Він загинув у березні в Запорізькій області.

Сьогодні, 22 червня, у Хмельницькому попрощалися із військовослужбовцем 19-ї ракетної бригади Олександром Клавдійовичем Заборським.  Чоловік був професійним військовим, закінчив школу прапорщиків і більшу частину свідомого життя присвятив війську. У військову частину до «ракетників» він прийшов на службу у 2020 році. До того служив в інших частинах і виконував бойові завдання. 

Як зазначив пресофіцер 19-ї ракетної бригади Олексій Наконечний, загиблий військовослужбовець був професійним зв’язківцем. 

«Наша частина не єдина, де служив Олександр Заборський і досвід, який він набув, переніс і в нашу частину й нам ділився. Він був досвідченим і фаховим військовослужбовцем, пройшов школу прапорщиків, був професійним зв’язківцем і мав золоті руки», — каже Олексій Наконечний. 

Побратими Олександра Клавдійовича кажуть, він ніколи нікому не відмовляв і не відмовлявся від роботи. Все в нього працювало так, як треба. Він був сміливим чоловіком і за час російсько-української війни неодноразово себе проявляв виконуючи військовий обов’язок.  

Олександр Заборський загинув 18 березня у Запорізькій області, під час виконання бойового завдання. З того часу, як пояснює Олексій Наконечний, тривали процедурні моменти, які необхідні. 

«Ми й досі проводимо певні процедури, адже необхідно було дотриматися усіх правових норм відповідно до розслідування. Загибель кожного українця — це є злочин росіян і необхідно було зібрати всі факти, провести експертизи й дослідження», — каже пресофіцер. 

Олександр Заборський загинув 18 березня у Запорізькій області, під час виконання бойового завдання

На жаль, син його залишився без батька, дружина - без чоловіка, наша військова частина — без побратима і професійного військового, а Україна втратила ще одного гідного свого сина, який віддав життя за наше з вами світле майбутнє. 

В Олександра Заборського залишилися дружина та син.

Коментарі:

Ольга Козуб 24.06.2022 15:36

Доброго дня, ми родина загиблого військового Заборського Олександра вдячні вам за статтю, але прошу вас надалі ,якщо пишете про загиблих то цікавтеся хто входить до його сім'ї , бо дуже некоректно віднеслися до матері загиблого та ще трех дітей які залишилися без батька.У загиблого в Хмельницькому проживають дві доньки та неповнолітній син, які також залишилися без батька .Дякую за розуміння

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую