ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися із ракетником Олександром Заборським

Суспільство 10368 2
Олександр Заборський  загинув у Запорізькій області
Олександр Заборський загинув у Запорізькій області. Фото: автора

Він загинув у березні в Запорізькій області.

Сьогодні, 22 червня, у Хмельницькому попрощалися із військовослужбовцем 19-ї ракетної бригади Олександром Клавдійовичем Заборським.  Чоловік був професійним військовим, закінчив школу прапорщиків і більшу частину свідомого життя присвятив війську. У військову частину до «ракетників» він прийшов на службу у 2020 році. До того служив в інших частинах і виконував бойові завдання. 

Як зазначив пресофіцер 19-ї ракетної бригади Олексій Наконечний, загиблий військовослужбовець був професійним зв’язківцем. 

«Наша частина не єдина, де служив Олександр Заборський і досвід, який він набув, переніс і в нашу частину й нам ділився. Він був досвідченим і фаховим військовослужбовцем, пройшов школу прапорщиків, був професійним зв’язківцем і мав золоті руки», — каже Олексій Наконечний. 

Побратими Олександра Клавдійовича кажуть, він ніколи нікому не відмовляв і не відмовлявся від роботи. Все в нього працювало так, як треба. Він був сміливим чоловіком і за час російсько-української війни неодноразово себе проявляв виконуючи військовий обов’язок.  

Олександр Заборський загинув 18 березня у Запорізькій області, під час виконання бойового завдання. З того часу, як пояснює Олексій Наконечний, тривали процедурні моменти, які необхідні. 

«Ми й досі проводимо певні процедури, адже необхідно було дотриматися усіх правових норм відповідно до розслідування. Загибель кожного українця — це є злочин росіян і необхідно було зібрати всі факти, провести експертизи й дослідження. На жаль, син його залишився без батька, дружина - без чоловіка, наша військова частина — без побратима і професійного військового, а Україна втратила ще одного гідного свого сина, який віддав життя за наше з вами світле майбутнє», — каже пресофіцер. 

Олександр Заборський загинув 18 березня у Запорізькій області, під час виконання бойового завдання 

В Олександра Заборського залишилися мати, дружина, дві доньки та неповнолітній син.

Коментарі:

Адміністратор 04.07.2022 20:54

Дякуємо за доповненння. Надалі будемо детальніше збирати інформацію. Тема делікатна, не завжди вдається дізнатися особисту інформацію. Перепрошуємо, якщо якимось чином образили вас, чи інших членів родини. Прийміть наші щирі співчуття.

Ольга Козуб 24.06.2022 15:36

Доброго дня, ми родина загиблого військового Заборського Олександра вдячні вам за статтю, але прошу вас надалі ,якщо пишете про загиблих то цікавтеся хто входить до його сім'ї , бо дуже некоректно віднеслися до матері загиблого та ще трех дітей які залишилися без батька.У загиблого в Хмельницькому проживають дві доньки та неповнолітній син, які також залишилися без батька .Дякую за розуміння

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую