ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися із добровольцем Юрієм Дзьобаком

Суспільство 8742
Юрій Дзьобак потрапив під артилерійський обстріл виконуючи бойове завдання поблизу Харкова.
Юрій Дзьобак потрапив під артилерійський обстріл виконуючи бойове завдання поблизу Харкова.. Фото: автора

Він загинув на Харківщині, виконуючи бойове завдання.

Сьогодні, 6 липня, у Хмельницькому попрощалися із військовослужбовцем територіальної оборони Юрієм Івановичем Дзьобаком. Йому було 45 років, і коли почалася активна війна, Юрій добровільно вступив до лав територіальної оборони. У мирному житті він займався підприємництвом. 

Побратим загиблого, Сергій Яковлєв написав, що Юрій «уособлення справжнього воїна - патріота, підприємець з Хмельницького, інтелігентний, освічений, який не міг стояти осторонь, коли ворог зайшов на нашу Землю».

Заступник міського голови Василь Новачок каже, знав Юрія особисто як дуже добру, порядну і позитивну людину, як підприємця, який займався встановленням вікон. 

Олександр Симчишин у прощальній промові зазначив, що навряд чи колись ми взагалі могли уявити, що більшість із нас і нашого оточення буде на війні. 

«Бізнесмени, вчителі, лікарі, таксисти, чиновники, депутати… всі в житті хочуть іншого. Ми хочемо жити, будувати своє місто, школи садочки. І Юрій хотів жити, розвивати бізнес, бачити, як будується щось нове. Бачити дружину і доньку, бачити як змінюється Україна. Але після 24 лютого наші мрії, цінності й пріоритети змінилися. Тепер ми всі, незалежно хто чим займався до того дня, зобов’язані захищати спокій і майбутнє наших дітей, захищати нашу країну», — сказав Олександр Симчишин.

Юрій Дзьобак вірив у перемогу з першого дня активної війни, коли добровольцем пішов у територіальну оборону. На другий день війни він виклав на своїй сторінці у Фейсбуці два слова «Ми переможемо». 

«Він вірив в перемогу і тоді, коли було надзвичайно складно і коли дуже мало хто вірив в перемогу. Але Юрій не просто вірив в перемогу, він робив все можливе, щоб ця перемога відбулася. І, на жаль, саме заради перемоги він віддав своє життя. Тому ми з вами усі в боргу перед ним і маємо дякувати йому, що захищав наші міста і села, наших дітей і Україну», — каже міський голова. 

Юрій потрапив під артилерійський обстріл, виконуючи бойове завдання поблизу Харкова. Травми виявилися несумісними із життям, яке обірвалося 1 липня 2022 року. У Юрія Дзьобака залишилися батьки, дружина і донька.  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую