ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Вісім років захищав Україну: у Шепетівці поховали Дмитра Д'якова

Суспільство 852
Співчуваємо рідним і близьким Героя..
Співчуваємо рідним і близьким Героя... Фото: з фейсбука

Чоловік мав двадцять років військового досвіду.

У Шепетівці провели в останню путь штаб сержанта, головного сержанта механізованого взводу Дмитра Д'якова. Військовослужбовець загинув 14 серпня під час виконання службового обов’язку. Сьогодні, 17 серпня, Героя поховали. Про це повідомляють у пресслужбі міської ради.

Дмитро Д'яков народився 16 жовтня 1973 року в родині військовослужбовця. З 2016 року чоловік захищав Україну в антитерористичній операції на Донбасі. Має відзнаки за сумлінну службу ІІ та ІІІ ступенів. Нагрудний знак від командувача ОС ЗСУ «За службу та звитягу ІІІ ступеня». Служив Україні як військовослужбовець понад 20 років.

«Дмитро Юрійович був люблячим та добрим батьком, чуйним та турботливим чоловіком. Громада схиляє голову на знак шани та поваги!» - зазначають у громаді.

Додамо, сьогодні у Хмельницькому попрощалися з добровольцем Дмитром Купою. Він загинув на Донеччині 11 серпня. Також сьогодні в обласному центрі вшанували Героя Андрія Шкринду,  якому було 43 роки. Він загинув 12 серпня в Донецькій області.

Шепетівка прощалася з загиблим Героєм.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую