ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Повернувся з заробітків, щоб воювати: на Хмельниччині поховали Анатолія Сарафіна

Суспільство 13754
Співчуваємо рідним і близьким..
Співчуваємо рідним і близьким... Фото: з фейсбука

Чоловік загинув в останній день літа на Миколаївщині.

Вчора, 12 вересня, у селі Доброгорща Хмельницького району навколішки, встеляючи шлях квітами, зустрічали полеглого Героя - Сарафіна Анатолія Олександровича. Чоловік загинув, захищаючи рідну землю, 31 серпня на Миколаївщині. Про прощання з військовим повідомляють на сторінці Гвардійської громади.

«Він зростав він у багатодітній, шанованій у селі родині, де змалку цінувалися праця, сімейні традиції, де дітей виховували у глибокій повазі до старших, любові до рідної землі. Тому й не дивно, що, підрісши, діти стали надійними помічниками і опорою для батьків. Якби ж не ота клята війна...», - пише у фейсбуці Олена Середюк.

Як розповідають про Героя, він не проходив строкову службу в Збройних Силах, а коли почалася війна, був на роботі в Польщі. Проте, дізнавшись, що молодшого брата призвали воювати, повернувся додому. Анатолій попросився добровольцем на фронт, щоб бути поруч з братом.

Вчора захисник назавжди повернувся до рідної домівки.

«Плакало небо, плакала земля, плакали рідні і близькі, плакали однокласники, односельчани і усі небайдужі, які, незважаючи на дощ, прийшли, приїхали з навколишніх сіл нашої громади», - розповідають про прощання з Героєм.

Читайте також: На війні загинули воїни з Полонської, Ізяславської та Красилівської громад

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую