ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Погода на тиждень – Хмельниччину охоплять дрібні дощі

Суспільство 2420

Опади зупиняться ближче до вихідних.

Цього тижня погода на Хмельниччині знову буде дощовою. Періодичні опади на території області прогнозують майже щодня.

Зокрема, за інформацією Гісметео, невеликий дощ ітиме у ніч на вівторок та по обіді 20 вересня. У середу, 21 вересня, ніч мине без опадів, однак дощитиме протягом всього дня. У четвер, 22 вересня, та п’ятницю, 23 вересня, дощі прогнозують по обіді. До вечора опади посилюватимуться. Температура у будні триматиметься на позначках +6..+8 вночі та +10..+13 вдень. На вихідні дещо потепліє, а опади стихнуть. У суботу вдень стовпчики термометрів сягнуть позначки +14, в неділю температура повітря підніметься максимум до 16 градусів із позначкою «плюс». Протягом 24-25 вересня небо буде мінливо хмарним без істотних дощів.

Метеоресурс «Синоптик» теж повідомляє про дощові жні протягом цього тижня:

«У вівторок до полудня опадів не очікується. У другій половині дня можливий дрібний дощ, який до вечора повинен закінчитися. У середу хмарна погода протримається увесь день. Усю другу половину дня йтиме дрібний дощ. У четвер з ранку і до пізнього вечора йтиме дрібний дощ. Незважаючи на хмарний ранок та похмурий день у п’ятницю, вечір обіцяє бути ясним.
У суботу погода порадує безхмарним ранком, але вже у середині дня вона зміниться та буде похмурою до самого вечора. Усю другу половину дня йтиме дрібний дощ. Весь день у неділю буде хмарним. Без опадів».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую