ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Ізяславщині поховали загиблого на війні Василя Герасимовича

Суспільство 906
Співчуваємо рідним і близьким Героя..
Співчуваємо рідним і близьким Героя... Фото: Ізяславської міської ради

Військовий поліг від рук ворогів на Харківщині.

У суботу, 24 вересня, на Ізяславщині прощалися з полеглим Героєм. У селі Більчин поховали 53-річного військового, командира танка танкового взводу Герасимовича Василя Миколайовича. Чоловік загинув 15 вересня на Харківщині від рук окупантів.

«Василь Герасимович - мужній воїн, який поліг за свою державу, за наш спокій, за майбутнє своїх дітей та онуків. Він був вірний військовій присязі, відчайдушно протистояв ворогові, сміливо рвався до бою і до останнього подиху вірив у перемогу, - йдеться у повідомленні Ізяславмької міської ради. - Війна забрала у матері - сина, у дружини – чоловіка, дітей - батька, в онуків – діда, у військовослужбовців — побратима і друга, у нашої громади та країни - захисника, воїна, цвіт української нації, нашу підтримку та опору…»

Дорогою до рідного дому траурний кортеж зупинився в Ізяславі біля Свято-Миколаївського храму Православної Церкви України, щоб помолилися за безсмертну душу полеглого військовослужбовця. Після богослужіння процесія з труною рушила в село Більчин, де зібралося майже усе село та чимало друзів, знайомих і рідних, щоб попрощатися із Василем. Чин похорону відправили священнослужителі у місцевому храмі.

Поховали новітнього Героя із військовими почестями у рідному селі, де над його могилою навіки майорітиме синьо-жовтий стяг.

Читайте також: Не було ще 19-ти… У Кам’янці-Подільському провели в останню дорогу Миколу Михайловського

Жорстока війна продовжує забирати відважних воїнів.

Василь Герасимович відчайдушно протистояв ворогові та до останнього подиху вірив у перемогу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую