ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На війні загинув Олександр Комарніцький з Хмельницького району

Суспільство 5281
Хмельниччина втратила ще одного Героя
Хмельниччина втратила ще одного Героя. Фото: з домашнього архіву

Героя поховали 1 жовтня в рідному селі Масівці.

На Хмельниччині знову втрата – в боях за Херсонщину загинув мешканець села Масівці Хмельницької міської територіальної громади Олександр Комарніцький. 9 липня захиснику виповнилося 32 роки.

Про непоправну втрату розповів сайту «Є» батько Героя Микола Адольфович: «Олександр народився і виріс в Масівцях, тут ходив до школи. Після закінчення Кам’янець-Подільського педагогічного університету пішов служити в армію. Згодом підписав контракт».

Олександр пішов захищати державу ще в 2015 році. Із зони бойових дій тоді якраз повернувся батько. Тож Олександр, кажуть, замінив старшого на полі бою.

Із зони ООС Олександр пробув повернувся 2021 року. Вдома встиг побути лише кілька місяців. Коли в кінці лютого почалося повномасштабне вторгнення російських загарбників на нашу землю, одразу ж знову вирушив на захист України.

«Сину довелося пройти і Попасну, і Гірське, і Золоте, і Врубівку, – розповідає Микола Комарніцький. – Отримав поранення, проте після відновлення знову повернувся в стрій. А 25 вересня ми отримали страшну звістку. Це сталося поблизу села Безіменне, що на Херсонщині. Кажуть, що був артилерійський обстріл…».

Олександра Комарніцького поховали на кладовищі в рідному селі Масівці.

1 жовтня майже всі жителі Масівець живим коридором із квітами зустрічали Героя. Олександра Комарніцького поховали на місцевому кладовищі. 

Вічна пам'ять Герою... Щирі співчуття рідним...

Нагадаємо, що 2 жовтня на Кам'янеччині попрощалися з Євгеном Березніковим.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую