ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Погода на тиждень – на Хмельниччину прийде бабине літо

Суспільство 4466

Очікуються сонячні прояснення та тепле повітря.

Цього тижня на Хмельниччині потепліє й опади поступово відступлять. Ще завтра територією області пройдуть невеликі дощі, проте потім погода проясниться. Як прогнозує синоптиця Наталка Діденко, з середи, 5 жовтня, до середи, 12 жовтня, в Україну нарешті прийде бабине літо.

«Трохи куценьке, на тиждень, проте без дощів, із сухим повітрям, сонячними проясненнями, прекрасними туманами та, хоч і відносним, але все ж приємним теплим повітрям із температурою +14+21 градус», - пише вона.

Зокрема на Хмельниччині, за прогнозом «Гісметео», у вівторок дощі ймовірні протягом другої половини доби, а хмарна погода зберігатиметься впродовж всього дня. Добова температура повітря триматиметься на позначках +7..+10.

Вже у середу, 5 жовтня, стовпчики термометрів піднімуться вгору. Очікується мінлива хмарність, без опадів. Вночі +7..+9, вдень +13..+15.

У четвер, 6 жовтня, буде переважно хмарно, але тепло. Вночі температура повітря складатиме +10..+11, у денну пору прогнозують 16..19 градусів тепла.

У п’ятницю, 7 жовтня, небо буде ясним. Нічна температура повітря буде на рівні 11..12 градусів вище нуля, вдень +15..+17.

У суботу, 8 жовтня, вночі та вранці погода буде хмарною, а по обіді проясниться. Температура повітря вночі складатиме 8..10 градусів із позначкою «плюс», вдень 15..17 градусів тепла.

В останній день тижня, 9 жовтня, прогнозують мінливу хмарність, а під вечір може пройти дрібний дощ. Вночі +10..+11, вдень +14..+15.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую